Ślubu nie będzie, ale wesele się odbędzie

Ten artykuł przeczytasz w minutę

6

Szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel. Film z gwiazdorską obsadą już wkrótce w kinach!  Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery.

Film przedstawia wesele, na którym spotykają się dwie rodziny o zupełnie odmiennym statusie. Cała fabuła produkcji skupia się głównie na relacjach teściów młodej pary. W roli rodziców panny młodej występują Izabela Kuna i Adam Woronowicz, pana młodego Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński.

Teściowie

Wesele rozkręca się w szaloną imprezę

Ślub odwołany, a wesele jednak się odbędzie. Czy to przepis na katastrofę? Myślimy, że zgodzicie się z nami, że jak najbardziej. Obie rodziny różni wszystko od pochodzenia, zawartość portfela, po poczucie gustu. Rodzice pana młodego i panny młodej po zorientowaniu co się stało, początkowo są w szoku.

Teściowie

„Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort?”. Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.

Kiedy premiera? Sprawdź poniżej.

Teściowie

 

Teściowie – kiedy premiera? Zwiastun

„Teściowie” pojawią się w kinach  w piątek 10 września 2021. Poniżej zamieszczamy oficjalny zwiastun filmu.

„Teściowie” to debiut reżyserski Jakuba Michalczuka. Za scenariusz filmu odpowiada Marek Modzelewski. Autorem zdjęć jest Michał Englert, producentem – Michał Kwieciński, a producentem wykonawczym – Małgorzata Fogel-Gabryś.

6 Komentarze
 1. Michał mówi

  Nie mogę się doczekać!

 2. Adam mówi

  Premiera już jutro! Z chęcią się wybiorę!

 3. study music mówi

  study music

 4. Recomandare Binance mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://accounts.binance.com/ro/register?ref=WTOZ531Y

 5. cozy winter ambience mówi

  cozy winter ambience

 6. binance mówi

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://accounts.binance.com/bn/register-person?ref=PORL8W0Z

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.