Simpsonowie wreszcie dadzą Smithersowi chłopaka

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

impsonowie są na antenie od tak dawna, że bohaterowie przeszli przez prawie każdą możliwą do wyobrażenia historię. Może z wyjątkiem Waylana Smithersa – cierpliwego pracownika nikczemnego pana Burnsa, który pozostał samotny.

Waylon Smithers, lojalny asystent kłótliwego miliardera Montgomery’ego Burnsa, w końcu odnajdzie miłość w przełomowym odcinku „Simpsonów”. Postać, która pojawiła się w odcinku serialu animowanego Fox z 2016 roku , znajdzie się w centrum gejowskiej historii romansu.

THE SIMPSONS Is Giving Smithers a Rich, Suave Boyfriend - Nerdist

Jego nowym chłopakiem jest potentat mody Michael De Graaf, którego głosu użyczył Victor Garber

Myślę, że to niezwykle ważne, aby te historie zostały docenione” – mówi otwarcie Victor Garber, który użycza głosu de Graafowi. „Nie grałem wielu gejowskich postaci, ale za każdym razem, gdy to robię, przywracają to pewne uczucia, które miałem jako młody aktor, kiedy nie mogłem być gejem”.

Aluzje do prywatnego życia Smithersa stanowiły podstawę żartów przez prawie cały cykl serialu. Z ciągłymi gagami o jego wieloletnim zauroczeniu panem Burnsem, a nawet dość rażącymi sugestiami, że spotyka się z innymi mieszkańcami Springfield. Jednak scenarzyści w końcu sprawili, że cały kanon w odcinku z 2016 roku, w którym Smithers wyszedł z szafy – i w przeciwieństwie do wielu zmian postaci, które miały miejsce w ciągu ponad 30 sezonów, zamiast naciskać przycisk resetowania, Smithers pozostał otwarcie gejowskie w kolejnych odcinkach.

THE SIMPSONS: Smithers finds true love with a famous fashion designer (voiced by Victor Garber), but will his new relationship destroy Springfield? Find out in the "Portrait of a Lackey On Fire" episode of THE SIMPSONS airing Sunday, Nov. 21 (8:00-8:31 PM ET/PT) on FOX. Guest voice Victor Garber. THE SIMPSONS © 2021 by 20th Television.

Ten odcinek coming-outu został napisany przez Roba LaZebnika, który powiedział, że historia została zainspirowana jego synem Johnnym, który jest gejem. Ojciec i syn napisali także nadchodzącą historię miłosną Smithersa i obaj chcieli z szacunkiem reprezentować jego związek.

Ten odcinek Simpsonów zostanie wyemitowany 21 listopada.

2 Komentarze
  1. relaxing music mówi

    relaxing music

  2. Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.com/ru-UA/register?ref=W0BCQMF1

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.