Seks w jacuzzi na żywo! Niemieckie show poszło na całość!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Polskie Love Island przy kolejnym sezonie niemieckiego randkowego show „Adam szuka Ewy” wypada dość blado. Widzowie przecierają oczy ze zdumienia. W niemieckim odpowiedniku Love Island kamery pokazały seks uczestników w jacuzzi. Para w ogóle nie przejmowała się kamerami.

Szampan, świece, bąbelki jacuzzi i światło księżyca – ten klimat sprawił, że uczestnikom show puściły hamulce. Kamery śledzące losy singli zza naszej zachodniej granicy zarejestrowały wieczorne igraszki jednej z par podczas kąpieli w jacuzzi.

Adam szuka Ewy - seks w jacuzzi w niemieckim programie

Klub fitness grozi cofnięciem karnetów za seks w męskiej szatni

Nie od dziś wiadomo, że Niemcy są znacznie bardziej „wyzwoleni” pod względem obyczajowym. Jednak  tak pikantnej edycji show jeszcze nie było.

Adam szuka Ewy - seks w jacuzzi w niemieckim programie

Seks w jacuzzi w nagim odpowiedniku Love Island

Dwoje uczestników niemieckiego programu „Adam sucht Eva” zostało uwiecznionych podczas seksu z jacuzzi. Corinna i Jay w ogóle nie wykazywali oznak wstydu, że ich rozkoszne przeżycia będą śledzić miliony widzów.

Adam szuka Ewy - seks w jacuzzi w niemieckim programie

„Prince Charming”: Znamy zwycięzcę programu!

Adam szuka Ewy, to połączenie kilku programów

Program „Adam szuka Ewy” przypomina formatem znany nam dobrze „Love Island” w połączeniu z „Magią nagości”. Uczestnicy show dobierają się w pary podobnie jak na Wyspie Miłości, jednak w przypadku tego programu występują przez cały czas nago.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.