Samsung Galaxy Buds 2 – data premiery, cena

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

W ciągu ostatnich kilku lat Samsung wypuścił kilka bezprzewodowych słuchawek dousznych. Wszystko po to, aby konkurować z Apple AirPods i AirPods Pro. Ich każdy kolejny model staje się lepszy niż poprzedni.

 

Wygląda na to, że Samsung może być bliski wydania kolejnego modelu bezprzewodowych słuchawek dousznych – Samsung Galaxy Buds 2. Chociaż konferencja Samsung Unpacked zaplanowana została na 11 sierpnia, to konkrety na temat większości nowych urządzeń poznamy jeszcze przed premierą. Do sieci wypłynęły m.in. informacje odnośnie specyfikacji i wyglądu nowych słuchawek.

All Samsung Galaxy Buds 2 colors and cases leak in amazing detail - PhoneArena

Nowe słuchawki Samsunga pojawią się w  sprzedaży w trzech lub czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, fioletowym i oliwkowym, podczas gdy etui z zewnątrz w każdej z wersji będzie białe. Etui słuchawek będzie oferowało  możliwość bezprzewodowego ładowania dzięki zgodności ze standardem Qi. Akcesorium będzie także spełniać wymagania normy IPX7 w zakresie odporności na wodę.

Samsung Galaxy Buds 2 – data premiery

Konferencja Samsung Unpacked odbędzie się 11 sierpnia.  Roland Quandt napisał na Twitterze, że Samsung „przyspiesza produkcję” Galaxy Buds nowej generacji, co oznacza, że ​​mogą one zostać wydane już w sierpniu, w trzyletnią rocznicę powstania oryginalnych Galaxy Buds.

Samsung Galaxy Buds 2 – cena

Oświadczenie dla  MySmartPrice znanego specjalisty ds. technologii, Ishana Agarwala, sugeruje, że Galaxy Buds 2 będą kosztować 149 euro. To około 670 zł.

3 Komentarze
  1. Adrian mówi

    No podobno jest szum w Samsungu przez ten wyciek.. 😀 Czekamy na premierę.

  2. Michał mówi

    Chce!

  3. binance mówi

    Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.