Sad Meal – czy pojawi się w restauracjach McDonald’s?

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

Mieliście gorszy dzień i niekoniecznie macie ochotę na Happy Meal z McDonald’s? Sad Meal będzie doskonałą alternatywą! Estoński raper TOMM¥ €A$H wkracza teraz do świata fast foodów z potencjalnym „ Smutnym posiłkiem”. McDonald’s podchwycił pomysł i nawiązała się współpraca!

Estoński raper TOMM¥ €A$H znany jest z podejmowania współpracy przy bardzo oryginalnych projektach.  Przykładem tego może  być niedawna współpraca z marką Adidas, gdzie raper zaprojektował najdłuższe na świecie Adidasy Superstary lub „bochenkowe kapcie” stworzone przy współpracy z marką Maison Margiela. Teraz TOMM¥ €A$H zabiera się za współpracę z siecią McDonald’s.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TOMM¥ €A$H (@tommycashworld)

McDonald’s składa obietnicę

 

W poście na Instagramie Cash pisze: „Mcdonalds powiedział mi, że jeśli dostaniemy co najmniej 15000 komentarzy pod tym postem, to stworzą nowy zestaw Sad Meal!!! pokażmy im!!!

W chwili pisania tego artykułu post na IG zawiera ponad 30 000 komentarzy. Bądźcie więc na bieżąco z MENSIDEREM, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czy ta parodia zestawu zostanie oficjalnie wydana.

TOMM¥ €A$H Tommy Cash McDonald's Sad Meal Happy Meal Kids Parody Gherkins Pickles Fries Burger Borscht

Co zawiera zestaw?

Na swoim Instagramie artysta prezentuje pełną, niestandardową konfigurację zestawu McDonald’s „Sad Meal”, która nadaje klasycznemu Happy Mealowi lekko mrocznego akcentu.

Czarne pudełko z odwróconym uśmiechem na przodzie zawiera porcję korniszonów (zamiast frytek), wariację na temat estońskiej kanapki z anchois i ciemnym chlebem oraz zmrożony napój z bitą śmietaną. 

Dopełnieniem posiłku jest opakowanie z wodą zastępujące dip, trafnie oznaczone sloganem „I’m hatin’ it”. Skoro klasyczny Happy Meal zawiera zabawkę, nie mogło być inaczej w przypadku jego alternatywy. Dodatkiem do zestawu jest nóż sprężynowy, który utrzymany jest w mrocznym motywie.

 

Czy zamówilibyście taki zestaw?

4 Komentarze
 1. gate io kimlik doğrulama mówi

  I am a website designer. Recently, I am designing a website template about gate.io. The boss’s requirements are very strange, which makes me very difficult. I have consulted many websites, and later I discovered your blog, which is the style I hope to need. thank you very much. Would you allow me to use your blog style as a reference? thank you!

 2. relaxing piano music mówi

  relaxing piano music

 3. sweet jazz mówi

  sweet jazz

 4. 最佳Binance推荐代码 mówi

  Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://www.binance.info/zh-CN/join?ref=DB40ITMB

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.