Rusz się na wiosnę z nowym sportowym zegarkiem G-SHOCK

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Gorąca nowość w kategorii G-SHOCK G-SQUAD. GBD-H2000 to jeszcze więcej sportowych funkcji zamkniętych we wstrząsoodpornej kopercie G. Odświeżony model stawia czoła konkurencyjnym smartwatch’om.

Nowy G-SHOCK to następca znanego już GBD-H1000. Podobnie jak poprzednik oferuje szereg możliwości użytkownikom. W tym m.in. funkcję monitorowania tętna czy łączenie ze smartfonem przez Bluetooth. Zegarek ma także opcję tough solar, dzięki, której możliwe jest ładowanie za pomocą energii słonecznej. Panele wbudowane są w tarczę, dzięki czemu zegarek ładuje się w trakcie treningu na zewnątrz.

Aktualizacji, w porównaniu z wcześniejszym modelem, został poddany algorytm do analizowania sesji treningowych, a także darmowa aplikacja CASIO WATCHES, poprawiająca użyteczność sprzętu, dostępna zarówno na Android, jak i iOS. Jednak to, co stanowi prawdziwą przewagę nowego modelu, to technologia 6 Sensor.

@mensider

Właśnie testujemy najnowszy zegarek od @Zegarki G-SHOCK, który świetnie się sprawdza na weekendowe i nie tylko wypady w poszukiwaniu natury i słońca ☀️🌊👏 #weekend #zegarki #zegarek #hel #mensider #holiday #trip #watch #watchesformen #mężczyzna #travellife #water #podroze

♬ dźwięk oryginalny – mensider magazine

Za tą cyfrą kryją się jeszcze czulsze i dokładniejsze sensory, takie jak — optyczny pomiar tętna. Dzięki czujnikowi LED, mierzy zmiany w przepływie krwi, kompas, czujnik wysokości, czujnik temperatury, akcelerometr i żyroskop do wykrywania ruchu ciała. Wbudowana funkcja GPS śledzi ruchy podczas aktywności fizycznej w czasie rzeczywistym. Zegarek umożliwia ponadto pomiar kalorii, stresu oraz dostarcza dane dotyczące jakości snu. Oferuje także możliwość planowania treningów oraz analizy dziennika treningowego.

Ten nowy G-SHOCK to istny kosmos!

Całość została zamknięta w odpornej na wstrząsy i upadki obudowie z włókna węglowego. Żywiczny dekiel zegarka i cienka bateria sprawiają, że jest to model lżejszy i cieńszy, niż kiedykolwiek. Funkcjonalność i wygodę użytkowania dodatkowo wspierają teksturowane boczne przyciski oraz elastyczny pasek, który wykonany został z biożywicy. Dzięki czemu nie tylko nie ogranicza ruchów, ale również przyczynia się do zmniejszenia śladu ekologicznego.

Oprócz funkcji sportowych zegarek ma także wiele innych funkcji charakterystycznych dla typowych smartwatch’ów, takich jak powiadomienia z telefonu, monitor snu, automatyczną kalibrację zegara czy funkcję „znajdź telefon”. Dostępne są również: zegar światowy z 38 strefami, dane księżycowe, stoper, minutnik, alarm czy kalendarz.

Dzięki temu zestawowi możliwe jest bezproblemowe korzystanie z zegarka na co dzień, a także podczas uprawiania jednej z 8 różnorodnych aktywności — od biegania, przez jazdę na rowerze, po pływanie.

 

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.