Royalty by Maluma: Odkryj nową linię zapachową artysty

Ten artykuł przeczytasz w dwie minuty

Maluma, kolumbijski artysta, mimo napiętego kalendarza, znajduje czas na wypuszczenie nowej linii zapachowej, między podbijaniem muzycznych list przebojów, a występem w kampanii Versace wiosna-lato 2022. Kolekcja zapachów Royalty by Maluma jest neutralna pod względem płci. Według Malumy zapachy są przeznaczone dla mężczyzn i kobiet, którzy chcą wywrzeć wrażenie na otoczeniu w iście królewskim stylu.

Maluma Red Suit Royalty Fragrance Campaign 2022
Maluma zakłada czerwony, stylowy garnitur do kampanii zapachowej Royalty by Maluma. Źródło zdjęcia: David Urbanke

Royalty by Maluma czerpie wpływy z kamieni szlachetnych. Ametyst, Onyks, Granat i Jade to pełny zestaw zapachów w kolekcji. Odpowiednio, każdy zapach charakteryzuje się jako luksusowy i zmysłowy, promienny i ciepły, odważny i żywy, kwiatowy i świetlisty. Więcej informacji na temat Royalty by Maluma można znaleźć na stronie RoyaltybyMaluma.com.

Maluma promuje swoją linię perfum na Instagramie, na którym śledzi go blisko 62 mln fanów!

Kim jest Maluma?

Maluma, to pseudonim artysty, który właściwie nazywa się Juan Luis Londoño Arias. Urodził się 28 stycznia 1994 w Medellín). Maluma to aktualnie jeden z najbardziej znanych latynowskich artystów – kolumbijski wokalista, autor tekstów, model i projektant mody, a teraz też twórca serii swoich własnych perfum.

Maluma – Naked Male celebrities

Maluma poza licznymi solowymi hitami, nagrywał także przeboje z takimi gwiazdami jak: Madonna, Shakira, Rocky Martin, Marc Anthony, a także współpracował przy filmie „Marry Me” z Jennifer Lopez, z którą nagrał dwie piosenki. Jego przebój „Chantaje” z Shakirą właśnie, znajduje się w pierwszej dwudziestce klipów z największą ilością odtworzeń na YouTube w historii, z imponującym wynikiem ponad 2,3 miliarda wyświetleń i był to też drugi najczęściej odtwarzany teledysk w roku 2017.

Maluma Satin Shirt Royalty Fragrance Campaign 2022

Maluma Royalty Fragrance Campaign 2022

Royalty by Malum Fragrance Campaign.

Źródło: Instagram, YouTube, Wikipedia

Kandol. wegańskie kosmetyki nasycone CBD do męskiej pielęgnacji

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.