Robert Pattinson zagra w filmie science fiction „Mickey 17”.

Ten artykuł przeczytasz w mniej niż minutę

Pierwsza zapowiedź filmu science fiction „Mickey 17” trafiła do sieci. Zdjęcia wyreżyseruje Bong Joon-ho. W roli głównej zobaczymy Roberta Pattinsona. Sprawdź datę premiery filmu!

To kolejny film nagrodzonego Oscarem reżysera Bong Joon Ho, chyba każdy z nas kojarzy zapadający w pamięć serial „Parasite”. „Mickey 17” jest adaptacją powieści Edwarda Ashtona, opisanej przez wydawnictwo  St. Martin Press jako trzymający w napięciu thriller w stylu „Marsjanina” i „Ciemnej materii”.

Robert Pattinson Mickey 17

Tytułowy bohater jest członkiem misji kolonizacyjnej na lodowej planecie Niflheim. Znacząco różni się jednak od swoich kolegów i koleżanek po fachu: Mickey jest bowiem pracownikiem „jednorazowym”. Kiedy przed załogą staje trudne zadanie, które często bywa misją samobójczą, członkowie misji zwracają się do głównego bohatera. Gdy Mickey ginie, odradza się jego nowa wersja z zachowaną większością wspomnień. Po swojej szóstej śmierci Mickey zaczyna rozumieć warunki swojego kontraktu, a także dostrzega, dlaczego właśnie na tym stanowisku brakowało członka załogi.

 

W filmie zagrają: Robert Pattinson, Steven Yeun, Naomi Ackie, Toni Collette i Mark Ruffalo. „Mickey 17” zadebiutuje na ekranach kin 29 marca 2024 roku.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.