Robert Pattinson wg nauki jest najprzystojniejszym mężczyzną na świecie

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Dzięki badaniom naukowym możemy stwierdzić, że Robert Pattinson jest najprzystojniejszym mężczyzną świata. Dzięki projektowi prowadzonemu przez jednego z  chirurgów plastycznych świat poznał twarde dane.

Według badań naukowych Robert Pattinson jest najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. 35-letni brytyjski aktor uzyskał wynik 92,15% za uderzające rysy twarzy i proporcje, który uzyskał w projekcie prowadzonym przez doktora Juliana De Silvę.

Robert Pattinson

Ten lekarz oparł swój projekt na koncepcjach związanych ze Złotym Podziałem Piękności Phi, matematycznym równaniem opracowanym przez starożytnych Greków. Używali go do pomiaru piękna, a artyści renesansowi używali go do tworzenia swoich dzieł sztuki.

„Był w pierwszej piątce w prawie wszystkich kategoriach, ponieważ ma tak klasycznie ukształtowane rysy twarzy i cudownie wyrzeźbioną szczękę. Jego jedyny wynik poniżej średniej to jego usta, które są lekko wąskie i mało wydatne”.

Robert Pattinson jest najprzystojniejszym mężczyzną na świecie według nauki 1
Dr Julian De Silva/Cavendish

Pattinson nie był jedyną gwiazdą, której twarz została przeanalizowana w ramach tego projektu: Henry Cavill zajął drugie miejsce z wynikiem 91,64%. Bradley Cooper zajął trzecie miejsce z 91,08%, a George Clooney skończył z wynikiem 89,91%.

robert pattinson - instagram, wiek, wzrost, waga, newsy - Kozaczek

Badanie przeprowadzono za pomocą mapowania cyfrowego, co pozwoliło ekspertom określić, który celebryta był bliższy osiągniecią wyniku 100%. Metoda ta pozwoliła chirurgom rozwikłać zagadki piękna, a także zaplanować zabiegi chirurgii plastycznej swoich pacjentów. Dzięki temu matematycznemu równaniu możemy potwierdzić to, o czym zawsze wiedzieliśmy. Robert Pattinson to nie tylko utalentowany, ale także piękny człowiek.

 

2 Komentarze
  1. Ala mówi

    Najprzystojniejszy.. chyba wśród patisonów 😛

  2. gangster hip hop mówi

    gangster hip hop

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.