Rihanna wypuściła seksowną męską bieliznę – Internet szaleje

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Rihanna tworzy coraz bardziej seksowną bieliznę. Niedawno wprowadziła na rynek kolekcję niezwykle seksownej bielizny dla mężczyzn. Składa się z krótkich topów i czerwonych jedwabnych slipów.

Rihanna jest nie do powstrzymania, przynajmniej jako projektantka. Jej firma Savage x Fenty wypuściła walentynkową kolekcję kapsułową.  I zrobiła to w wielkim stylu, z kampanią w stylu Euphoria w której występuje córka Madonny, ourdes Leon Ciccone ubrana w siateczkę, koronkę i lateks. Nie mogło także zabraknąć męskich modeli Evana Leffa i Soouizza.

Kilka godzin przed premierą w sklepie internetowym marki pojawiła się niespodzianka: Rihanna zaoferowała więcej niż odważny wybór wyłącznie męskiej bielizny. Kolekcja zatytułowana Glossy Flossy, składa się wyłącznie z czerwonych elementów. Zawiera satynowe bokserki, dopasowane topy, podkoszulki z siateczki o estetyce inspirowanej bondage.

Glossy Flossy Crop Top
Fot.: Savage X Fenty

 

Inkluzywne i nonkonformistyczne wartości Rihanny odnajdujemy nie tylko w stylu bielizny, ale także w rozmiarach. Sięgają one nawet XXXL. Dzięki temu każdy mężczyzna może mieć markową bieliznę od Rihanny. Sukces tej inkluzywnej bielizny polega na promowaniu samoakceptacji swojego ciała.

 

Savage x Fenty Valentine's Day Lingerie Collection 2022 | POPSUGAR Fashion UK

Glossy Flossy TankJednym z sukcesów Savage X Fenty było niedawne otwarcie swojego pierwszego sklepu stacjonarnego w Las Vegas. Firma planuje w przyszłości kolejne lokalizacje.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.