„Prince Charming”: Znamy zwycięzcę programu!

Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty

3

Po tygodniach rywalizacji, wielu randkach i rozmowach, tytułowy „Prince Charming” wybrał spośród 15 mężczyzn tego jedynego! Jego serce zdobył Oliwer Kubiak! Co wydarzyło się w finałowym odcinku programu?

25-latek od początku był jednym z faworytów Jacka, jednak równie silnym, co jego przeciwnik. W finałowym odcinku pozostało już tylko trzech panów – Oskar, Marek i Oliwer. Podczas rejsu, który zorganizował dla nich Jacek, niespodziewanie z programem pożegnał się Oskar.

„Oskar, najmniej widzę naszą przyszłość razem” – przyznał Jacek Jelonek, żegnając kolejnego uczestnika.

Podczas wieczornej ceremonii, zostali już tylko Oliwer i Marek. Dwóch najsilniejszych kandydatów do końca nie wiedziało, który ma większe szanse. Jeszcze przed ceremonią Jacek zaprosił każdego z nich na ostatnią randkę, by porozmawiać w cztery oczy. Sądził, że takie spotkanie pomoże mu rozwiać wątpliwości.

 

„Targają mną różne emocje, ciężko jest je wszystkie przyswoić. Serce wali mi jak dzwon, z jednej strony nie chcę nikogo zranić, a wiem, że tak się stanie, a z drugiej jestem podekscytowany tym, że zacznie się coś nowego w moim życiu.”– mówił Jacek w ostatnim odcinku programu.

Decyzja o wyborze kandydata nie należała do najłatwiejszych. Jeszcze do godziny przed ceremonią, tytułowy „Prince Charming” nie wiedział czy i w ogóle kogoś wskaże – zgodnie z zasadami, mógł się wstrzymać z podjęciem decyzji.

„Nie wiem, czy to był jakiś znak, ale jadąc tutaj, usłyszałem w radio piosenkę. I jak zamknąłem oczy, to zobaczyłem twarz któregoś z Was. Poczułem takie ciepło w środku, dotarło do mnie, że jeden z Was jest bardzo blisko.” – wspomniał ze wzruszeniem podczas finałowej ceremonii.

 

Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu „Prince Charming” został Oliwer Kubiak!

Źródło: TVN
3 Komentarze
  1. coffee shop music mówi

    coffee shop music

  2. peaceful piano music mówi

    peaceful piano music

  3. nimabi mówi

    Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks. nimabi

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.