Plaża i lato według Dsquared2

Ten edytorial przejrzysz w minutę

Znana i kontrowersyjna marka modowa Dsquared2 zaprezentowała swoją kampanię strojów plażowych i bielizny na lato 2022. Śmiałe, psotne i odkrywcze stylizacje, jakie można znaleźć w Dsquared2 jest głównym tematem tej oszałamiającej sesji. W kampanii biorą udział znani i lubiani modele: Sergio Perdomo, Michael Yerger i Nacho Penín.

Sergio Perdomo Model Shirtless Dsquared2 Beachwear Campaign Summer 2022

Nacho Penín Model Shirtless Dsquared2 Summer 2022 Beachwear Campaign Yellow Swimsuit

DSQUARED2 KAMPANIA PLAŻOWA NA LATO 2022
Christian Oita ponownie współpracuje z Dsquared2 i realizuje klimatyczną sesję promującą kolekcję strojów plażowych i bielizny na lato 2022 roku. Oita przedstawia żywiołowe spojrzenie Dsquareda na życie w serii kolorowych fotografii przedstawiających czerpanie małych przyjemności z gorącego i słonecznego lata.

Michael Yerger Backside Dsquared2 Campaign Beachwear Summer 2022

Letnia kolekcja strojów kąpielowych od Dsquared2 robi spore zamieszanie. Marka nie wstydzi się umieszczać swojego logo w centrum uwagi ani umieszczać na swoich produktach żywych kolorów. Jeśli chodzi o bieliznę, Dsquared2 stosuje subtelne podejście dzięki swoim tradycyjnym i dyskretnym projektom, które wciąż robią wrażenie dzięki paskowi z napisem „Kocham Cię”.

Michael Yerger Model Dsquared2 Underwear Campaign Summer 2022

 

Michael Yerger promuje kolekcję 2(X)IST Modal

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.