Plan treningowy Chrisa Hemswortha

Ten artykuł przeczytasz w dwie minuty

Spośród wszystkich męskich aktorów popularnych obecnie w Hollywood trudno przejść obojętnie obok Chrisa Hemswortha. Świetna muskularna sylwetka i zdrowy wygląd, to nie przypadek, tylko ja zwykle, konsekwentne i uczciwe podejście do diety oraz treningów.

Chris Hemsworth Vacations in 'Paradise' with Family — Including Brothers  Liam and Luke

Chris Hemsworth – geny, ćwiczenia, a może jedno i drugie?

Filmowy Thor ma bardzo pożądany muskularny wygląd – nie jest zbytnio napompowany, jak to w przypadku wielu osób, którym siłownia weszła za bardzo. Chociaż nie ma bardzo zauważalnego sześciopaku, prawdopodobnie ma około 10-12% tkanki tłuszczowej i idealną proporcję ramion do talii, co daje mu, tak bardzo oczekiwanych przez wszystkich amatorów kulturystyki KSZTAŁT V, co widać na zdjęciach. Jego ramiona zdecydowanie robią wrażenie! I jak twierdzą trenerzy, to na pewno kompilacja genów oraz morderczych treningów.

Wielu mężczyznom nie udaje się uzyskać wyglądu Hemswortha z dwóch głównych powodów.

  • Po pierwsze, jesteś chudy jak patyk i nie nabierasz masy mięśniowej, ponieważ nie jesz wystarczająco dużo, być może z powodu strachu przed przytyciem.
  • Lub po drugie, masz obecnie nadwagę i pomimo tego, że chcesz uzyskać lepszą definicję w środkowej części, nadal co tydzień spożywasz nadwyżkę energii, dzięki czemu jesteś jeszcze większy.

Ale nie rzucaj jeszcze ręcznika, nie poddawaj się walkowerem. W dzisiejszym artykule podajemy wskazówki treningowe, których potrzebujesz, aby zacząć trenować i wyglądać jak Thor.

Jeśli jesteś chudy i chcesz BYĆ WIĘKSZY jak Hemsworth

Chris Hemsworth był kiedyś bardzo chudy, ale spójrz na niego teraz. Możesz myśleć, że dużo jesz, a mimo to nie przybierasz na wadze. Ale wierzymy, że tak nie jest. Większość chudych ludzi to ci, którzy dużo jedzą na przyjęciach lub w bufetach, ale tak naprawdę nie jedzą dużo przez resztę czasu.

Strength Training Lessons from Thor | Chris hemsworth workout, Chris  hemsworth, Bulk up
Chris Hemsworth kiedyś i dziś

Jak więc to naprawić?

Zacznij śledzić swoje łączne kalorie za pomocą aplikacji takich jak MyFitnessPal lub prowadź dziennik każdego dnia, co i kiedy jesz, w tym napoje. Prosty przewodnik = mężczyzna ważący 80 kg powinien dążyć do spożywania 3200 do 3500 kalorii dziennie, aby budować mięśnie. Oosby szczupłe są zwykle zaskoczeni tym, jak mało faktycznie jedzą w porównaniu z bardziej umięśnionymi sportowcami i hollywoodzkimi gwiazdami, grających superbohaterów.

Połącz zwiększone spożycie jedzenia z doskonałym planem treningowym 3-4 razy w tygodniu, a będziesz na dobrej drodze do uzyskania większej, bardziej muskularnej sylwetki, takiej jak Thor.

Jeśli masz nadwagę i marzysz o tym, żeby być umięśniony jak superbohater

W takim przypadku musisz mieć deficyt kaloryczny ok. 20% każdego dnia, aby pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej. Dla przykładu: mężczyzna ważący 80 kg powinien dążyć do spożycia około. 2000 – 2300 kalorii dziennie, aby schudnąć. Podczas fazy cięcia ważne jest, aby podnosić ciężary i uważnie monitorować swoje trzy makroskładniki: węglowodany, białko i tłuszcz, aby zapewnić utrzymanie masy mięśniowej. W tej fazie mogą również pomóc BCAA i suplementy białka serwatkowego.

Plan treningowy Chrisa Hemswortha

Aby osiągnąć boską sylwetkę w Thorze, Chris Hemsworth ma 5 dni w tygodniu, 90-minutowe treningi. Ale na początek trenerzy zalecają rozpoczęcie 3-4-dniowego treningu w tygodniu, przy czym każdy trening trwa około godziny.

Dzień 1 – Górna część ciała

Wyciskanie hantlami na pochylni – 4 serie/6-8 powtórzeń
Wyciskanie na płasko – 3 serie/8-10 powtórzeń
Crossover – 2 serie/13-15 powtórzeń
Wyciskanie Arnolda – 3 serie/8-10 powtórzeń
Wiosłowanie drążkiem T – 3 serie/8-10 powtórzeń
1-ramienny wiosłowanie hantlami – 2 serie/8-10 powtórzeń
Uginanie bicepsa i prostowanie tricepsa w superseriach – 2 cykle (w sumie 4 serie) po 10 powtórzeń

Dzień 2 – Dolna część ciała

Przysiad (może być przysiad przodem lub tyłem) – 3-4 serie 5 powtórzeń.
Wykroki – 3 serie/ zrób 8 powtórzeń na nogę.
Wyprost nóg – 3 serie/10-12 powtórzeń
Podnoszenie łydki na stojąco – 5 serii/15 powtórzeń

Dzień 3 – Górna część ciała (podciąganie)

Podciąganie – 3 serie/6-8 powtórzeń. Gdy będziesz w stanie wykonać 8 powtórzeń tylko z masą ciała, zacznij zwiększać wagę.
Wiosłowanie sztangą – 3 serie/8-10 powtórzeń
1 wiosłowanie hantlami na ramię – 2 serie / 10-12 powtórzeń
Wzruszenia ramion – 3 serie/12 powtórzeń
Wyciskanie Arnolda – 2 serie/10 powtórzeń
Wznosy boczne – 3 serie/15 powtórzeń
Uginanie bicepsa i prostowanie tricepsa w superseriach – 2 cykle (w sumie 4 serie) po 10 powtórzeń

Dzień 4 – Dolna część ciała

Podciąganie w racku – 4 serie/5 powtórzeń
Wykroki – 3 serie/wykonaj 8 powtórzeń na nogę
Wymachy hantlami – 3 serie/15 powtórzeń
Maszyna do uginania nóg – 3 serie/15 powtórzeń
Podnoszenie łydki na stojąco – 5 serii/15 powtórzeń

Dzięki strategicznemu treningowi o wysokiej intensywności, co najmniej 3 dni w tygodniu obciążone złożonymi ruchami mięśni ORAZ uważne śledzenie każdego dnia jedzenia, aby upewnić się, że osiągniesz prawidłowe cele kaloryczne, ty również możesz wyglądać jak grecki bóg.

Więc na co czekasz…. Idź weź to!

Brad Pitt – trening z filmu Fight Club (Podziemny Krąg)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.