Paul Rudd najseksowniejszym mężczyzną w 2021

Ten artykuł przeczytasz w minutę

10

Paul Rudd prawdopodobnie jeden z najzabawniejszych i najbardziej przyjaznych czołowych mężczyzn w Hollywood został nazwany Najseksowniejszym Mężczyzną w 2021 roku przez magazyn People. Zaszczyt tytułu przejmuje od swojego poprzednika Michaela B. Jordana, który otrzymał ten tytuł w zeszłym roku.

52-letni aktor słyszał już wszystko — miły, arogancki, uprzejmy, pracowity oraz wszystkie inne etykiety, które przyjął do pewnego stopnia. Ale sexy ? To było trochę poza jego oczekiwaniami.

Najseksowniejszy mężczyzna świata Paul Rudd
Foto: People

Prowadzący The Late Show, Stephen Colbert przezabawnie ujawnił nowy tytuł Rudda w skeczu. Colbert udawał, że „przeprowadza wywiad” z 52-letnim Ruddem na „stanowisko” najseksowniejszego mężczyzny na świecie w „kompleksowej ocenie seksowności”.

Rudd to uosobienie pokory

„Mam wystarczająco dużą świadomość, by wiedzieć, że kiedy ludzie usłyszą, że zostałem wybrany do tego tytułu, powiedzą: „Co ?” opowiada Rudd w rozmowie z magazynem PEOPLE. „To nie jest fałszywa pokora. Jest tak wielu ludzi, którzy powinni otrzymać ten tytuł przede mną”.

Pomimo swojego awansu na najseksowniejszego faceta na świecie, Rudd twierdzi, że jest najbardziej szczęśliwy, kiedy ma przy sobie swoją rodzinę.

Najseksowniejszy mężczyzna świata Paul Rudd
Foto: People

 

„Myślę o sobie jako o mężu i ojcu – mówi. Najlepiej spędza mu się czas z rodziną, kiedy nie pracuje. Wtedy cieszy się obecnością żony oraz dzieci, 17-letniego Jacka i 12-letniej Darby. Wraz z żoną Julie Yeager, tworzą małżeństwo od 18 lat. To właśnie ona była pierwszą osobą, która dowiedziała się od Rudda o tytule przyznanym przez magazyn People. Była oszołomiona. Jednak po chwili śmiechu i zastanowienia powiedziała: „Oh, mają rację!”. I to było bardzo słodkie. Pewnie nie mówiła prawdy, ale co miała powiedzieć? – zaśmiał się aktor.

Teraz, kiedy jest już oficjalnie Najseksowniejszym Mężczyzną, Rudd przewiduje, że jego życie „bardzo” się zmieni.

Mam nadzieję, że w końcu zostanę zaproszony na niektóre z tych seksownych kolacji z Clooneyem, Pittem i B Jordanem ” – mówi w wywiadzie z magazynem People. „I myślę, że będę częściej pojawiał się na jachtach. Cieszę się, że mogę rozszerzyć swoje żeglarskie życie. Prawdopodobnie postaram się poprawić rozmyślanie w naprawdę lekkim świetle. Lubię rozmyślać. Myślę, że to wszystko dzieje się by pomóc mi stać się bardziej tajemniczym i zamkniętym w sobie człowiekiem. Nie mogę się tego doczekać” – zażartował.

 

10 Komentarze
 1. gate.io api v4 mówi

  I agree with your point of view, your article has given me a lot of help and benefited me a lot. Thanks. Hope you continue to write such excellent articles.

 2. ยูเรเนียน

  … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: mensider.com/paul-rudd-najseksowniejszym-mezczyzna-w-2021/ […]

 3. 티비위키

  … [Trackback]

  […] Info to that Topic: mensider.com/paul-rudd-najseksowniejszym-mezczyzna-w-2021/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Info to that Topic: mensider.com/paul-rudd-najseksowniejszym-mezczyzna-w-2021/ […]

 5. togelbet168

  … [Trackback]

  […] Here you will find 21525 additional Info to that Topic: mensider.com/paul-rudd-najseksowniejszym-mezczyzna-w-2021/ […]

 6. … [Trackback]

  […] Info to that Topic: mensider.com/paul-rudd-najseksowniejszym-mezczyzna-w-2021/ […]

 7. slotjili

  … [Trackback]

  […] Information to that Topic: mensider.com/paul-rudd-najseksowniejszym-mezczyzna-w-2021/ […]

 8. … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: mensider.com/paul-rudd-najseksowniejszym-mezczyzna-w-2021/ […]

 9. 最佳Binance推荐代码 mówi

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me? https://accounts.binance.com/zh-CN/register-person?ref=V3MG69RO

 10. Douceur Beauty

  … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: mensider.com/paul-rudd-najseksowniejszym-mezczyzna-w-2021/ […]

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.