Pamiętacie Marcina Maciejczaka? Właśnie debiutuje albumem „Tamte dni”

Ten artykuł przeczytasz w 3 min

3

Tego Pana nie można było zapomnieć. Nie można było również przejść koło jego wystąpień obojętnie. Nastolatek stał się objawieniem polskiej edycji The Voice Kids, by później, już na własny rachunek zachwycić piękną kompozycją „Jak Gdyby Nic”.

Na szczęście nie powiedział ostatniego słowa, bo Marcin Maciejczak debiutuje albumem „Tamte dni”. Płyta ukaże się 11 czerwca. Artysta pokazał okładkę i zdradził tracklistę wydawnictwa. Krążek można już zamówić w przedsprzedaży!

Nikt chyba nie zakwestionuje, że Marcin Maciejczak to zjawisko, którego nie da się przeoczyć. Szukając swojego miejsca nie umie i raczej nie widzi potrzeby, aby odnaleźć się w proponowanych ramach i schematach. Wsłuchując się więc w jego debiutancką płytę odnosimy wrażenie, że wymyka się do świata baśni, zostawiając jednak za sobą uchylone drzwi. Album „Tamte dni” to opowieść, której należy wysłuchać w całości. Wymaga odwagi, jakiej potrzeba, aby wejść do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać.

Młody wokalista dzięki zaskakującej muzycznej dojrzałości nie pozwala porównać się do żadnego z obecnych na rodzimej scenie artystów. Udało mu się natomiast stworzyć magiczne duety z Luną („Nie proszę o więcej”) i gościem specjalnym („Ciepły front”).
Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware). Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali m.in. Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.
Na płycie znajdziemy oczywiście debiutancki singiel „Jak gdyby nic”, który uzyskał status platynowej płyty, oraz kolejne hity: „Deszcz i bez” i „Jeśli powiem” z filmu „Tarapaty 2”.

 

3 Komentarze
  1. check social signals

    oqndhvdyd yyzos fhwlxfv rmej dcxvqubygmwvjqt

  2. best seo backlink service mówi

    omtjuokuj uqhnh wwgepgd fdxn yugugrvpmnrxbjs

  3. sleep music mówi

    sleep music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.