PALACE i VANS wypuszczają pierwszą w historii wspólną kolekcję

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Dwóch faworytów, zarówno wśród skaterów, jak i entuzjastów streetwearu — Palace i Vans. Aż trudno uwierzyć, że temu duetowi współpraca nad kolekcją zajęła tak dużo czasu. Na szczęście nadszedł ten czas, gdy pierwsza w historii współpraca pojawia w postaci zabawnej kolekcji obuwia i odzieży.

 

Zaprojektowanena nowo z myślą o nowoczesnej deskorolce. Skate Authentic są dostępne w kolorze łososiowym, czarnym i klasycznej bieli. Ozdobione wielokolorową grafiką z Kaczorem Jeremy’m. Poniżej płóciennej cholewki znajdziesz białe podeszwy z logo Palace Tri-Ferg oraz znaczkiem Vans. Dodatkowe insygnia marki pojawiają się na pięcie, gdzie Kaczor Jeremy siedzi na motywie Vans Off the Wall.

Trójce Skate Authentics towarzyszą koszulki z długim rękawem, nazwana „Duck Out”, na których znajduje się grafika z kaczora Jeremy’ego. Top również pojawia się w kolorze łososiowym, czarnym i klasycznej bieli, z dodatkową grafiką na rękawach.

Aby uczcić debiutancką współpracę, Palace wyprodukował film dokumentalny z udziałem profesjonalistów z Palace, Rory’a Milanesa i Danny’ego Brady’ego oraz londyńskiego duetu komediowego Jonah i Stan. Film zagłębia się w początki partnerstwa Palace x Vans, a także daje nam pierwsze prawdziwe spojrzenie na, legendarnego Kaczora Jeremy’iego.

 

1 komentarz
  1. Inscreva-se mówi

    Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://accounts.binance.com/pt-PT/register?ref=IJFGOAID

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.