„P.R.I.D.E.” – Natalia Nykiel wraca z nowym singlem zapowiadającym jej najbardziej osobistą płytę.

Ten artykuł przeczytasz w minutę

8

„P.R.I.D.E.”, czyli piękno, równowaga i dobra energia. Natalia Nykiel wraca z nowym singlem zapowiadającym jej najbardziej osobistą płytę. Do piosenki powstał spektakularny teledysk w reżyserii Łukasza Zabłockiego.

Natalia Nykiel zapowiada najbardziej osobistą płytę w karierze singlem „P.R.I.D.E.”

„P.R.I.D.E.” to jedyny utwór z nowego albumu, który nie stawia żadnych pytań, nie nasuwa wątpliwości. Leżące u podstaw naszej europejskiej kultury wartości – takie jak równość, tolerancja czy otwartość – są niezniszczalne, a ich istota nie powinna być nigdy przedmiotem żadnej dyskusji. Jeżeli dodamy do nich największą siłę poruszającą świat do przodu, czyli miłość, dotkniemy istoty piękna. Choć dla każdego może ono mieć inne oblicze.

Natalia Nykiel dzieli się dobrą energią! Piosenka P.R.I.D.E. polskim HITEM LATA 2021? - ESKA.pl

To najbardziej osobista płyta

Aby opowiedzieć własną historię, wykrzyczeć swoje prawdy i wyszeptać skryte lęki, artystka zaprasza nas do chemiczno-baśniowej krainy w stylu dark romantic. To podróż przez fantastyczną dystopię, mroczną i niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą. Utwór „P.R.I.D.E.” to zaledwie pierwszy wycinek niepokojącego uniwersum nowego projektu Natalii. Na pewno najmniej mroczny.

Piosenkarka zamieściła w swoich mediach społecznościowych post, w którym pisze do fanów, że ta piosenka „otwiera nowy rozdział. Pełen pytań, komentarzy i decyzji. Zabieram Was w podróż. Czasami mroczną i niezrozumiałą, a czasami (liczę, że dla Was również) piękną i wciągającą”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Natalia Nykiel (@natnykiel)

Świadome i dojrzałe kreacje

Natalia Nykiel przyzwyczaiła nas do tego, że każda jej kolejna płyta jest koncepcyjnym wydawnictwem, w którym bawi się wcieleniami. Tym razem idzie o krok dalej. Premierze utworu towarzyszy spektakularny teledysk w reżyserii Łukasza Zabłockiego. To świadoma i dojrzała kreacja, która swoją kontynuację będzie miała w kolejnych teledyskach do nowej płyty.

 

Posłuchaj najnowszego singla oraz oglądnij teledysk:

 

 

 

Źródło: Komunikat prasowy

8 Komentarze
 1. Adam mówi

  Ta piosenka jest świetna! Natalia zawsze daje radę!

 2. Kuba mówi

  Ta Pani wydaje coraz lepsze kawałki!

 3. Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://accounts.binance.com/el/register?ref=W0BCQMF1

 4. binance mówi

  Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://accounts.binance.com/sk/register?ref=P9L9FQKY

 5. deep sleep mówi

  deep sleep

 6. lofi 2023 mówi

  lofi 2023

 7. harp mówi

  harp

 8. Daftar untuk mendapatkan 100 USDT mówi

  Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.