Open’er powraca! Znamy datę festiwalu w 2022 roku!

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

1

Przez ostatnie kilka miesięcy organizatorzy jednego z najsłynniejszych festivali informowali, że zrobili bardzo dużo, aby tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła. Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrali.

Chcemy, aby powrót na Open’era był doświadczeniem pełnym. Żeby to był czas wypełniony muzyką, kulturą, sztuką, rozrywką i zabawą w miejscu, formule i przestrzeni, które dobrze znacie. W skali i o sile, którą wspólnie zbudowaliśmy przez ostatnie 20 lat.

piszą organizatorzy w oświadczeniu.

 

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną organizatorzy zostali zmuszeni do przeniesienia festiwalu na 2022 rok – Open’er Festival odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Spotkamy się wtedy ponownie w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo i z pełną mocą kilkudziesięciu tysięcy osób przeżywać będziemy cztery dni wolności, za którą tak bardzo wszyscy tęsknią. Wspólne festiwalowe doświadczenia będą warte tego oczekiwania, swój udział w festiwalu potwierdzili: Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, Badbadnotgood oraz Seasick Steve. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Open’er Festival (@opener_festival)

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w 2022 roku. Wystartowała również sprzedaż nowych.

Odwołanie największych międzynarodowych festiwali drugi rok z rzędu jest bezprecedensowe, a ich powrót jest bardzo ważny dla dalszego rozwoju kultury. Zachowując swoje bilety wspieracie w tej wyjątkowej sytuacji  Open’era, całą branżę muzyczną.

Dobre informacje!

Co prawda w tym roku nie pojedziemy na Open’era, jednak organizatorzy nie pozostawiają nas z pustymi rękoma. Odkrywają rąbka tajemnicy – na horyzoncie pojawia się Open’er Park! To nowe wydarzenie, które odbędzie się w te wakacje, między 15 lipca a 22 sierpnia.

Open’er Park to projekt wyjątkowy i jednorazowy, to muzyka, teatr, sztuki wizualne, kino, ale także wspaniałe miejsce na relaks. To Open’erowa plaża. To kilka tygodni niezapomnianych i niepowtarzalnych emocji i wrażeń we wspaniałej Gdyni!

 

 

1 komentarz
  1. jazz music mówi

    jazz music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.