OnlyFans wprowadza istotne zmiany w publikacji treści

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

OnlyFans zabroni umieszczania treści o charakterze jednoznacznie seksualnym od października, jednocześnie zezwalając na nagość.

Londyńska strona internetowa OnlyFans z transmisją na żywo zacznie zakazywać publikowania treści o charakterze jednoznacznie seksualnym od października. Nowe standardy nadal będą zezwalać na nagość, pod warunkiem, że twórcy będą publikować treści zgodnie z zasadami użytkowania witryny.

OnlyFans bans explicit content | TechCrunch

„Z dniem 1 października 2021 r. OnlyFans zabroni publikowania jakichkolwiek treści zawierających zachowania o charakterze jednoznacznie seksualnym” – powiedział CNET rzecznik OnlyFans. „Aby zapewnić długoterminową stabilność platformy i nadal utrzymywać integracyjną społeczność twórców i fanów, musimy ewoluować nasze wytyczne dotyczące treści”.

Rzecznik dodał, że zmiana jest wprowadzana na wniosek partnerów bankowych witryny i dostawców wypłat.

Założona w 2016 roku firma OnlyFans ma ponad 130 milionów użytkowników i 2 miliony twórców na całym świecie, jednak ostatnie raporty sugerują, że status strony jako popularnego miejsca dla amatorskich treści dla dorosłych utrudnia przyciągnięcie inwestorów. Na początku tego tygodnia firma uruchomiła aplikację bez nagości, aby pomóc poszerzyć swój wizerunek jako platformy dla twórców i dostosować się do zasad popularnych rynków aplikacji. 

OnlyFans – co to jest, jak działa i ile kosztuje? Wszystkie informacje o  platformie społecznościowej i aplikacji - Scroll

Będziemy udostępniać więcej szczegółów w nadchodzących dniach i będziemy aktywnie wspierać i prowadzić naszych twórców przez tę zmianę wytycznych dotyczących treści” – powiedział rzecznik OnlyFans.

1 komentarz
  1. binance акаунтын ашу mówi

    Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://www.binance.com/kz/register?ref=S5H7X3LP

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.