Olśniewająca Sharon Stone w kampanii Dolce & Gabbana

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Jeśli jesteś wielbicielem niektórych z najsłynniejszych modeli Dolce & Gabbana, 2022 to Twój rok. Włoska marka modowa powraca z kolejną kampanią, która wzbudza dreszcz emocji po tym, jak w ramach reklamy współpracowała z Davidem Gandy oraz Jennifer Lopez. Sharon Stone, znana aktorka, jest twarzą najnowszej kolekcji toreb Devotion Dolce & Gabbana i pojawia się w kampanii z Adamem Sennem i Samem Webbem.

Dolce & Gabbana Devotion Campaign 2022 Sharon Stone Models Sam Webb Adam Senn

NOWA KAMPANIA DOLCE & GABBANA
Twórcy kampanii tym razem przenieśli Sharon Stone, Adama Senn i Sam’a Webb do Wenecji. Całą sesję kampanii fotografował Michael Muller. 64-letnia aktorka wygląda olśniewająco i promienieje, zwłaszcza w obecności Adama i Sama. Stylistką aktorki była Paris Libby.

ANDREA DENVER DLA L’OFFICIEL BALTIC

Sharon Stone Dolce & Gabbana Devotion Campaign Models Sam Webb Adam Senn

W kampanii reklamowej Dolce & Gabbana Devotion Adam Senn i Sam Webb dołączyli do Sharon Stone. Modele są przykładem ponadczasowej elegancji włoskiej marki w pięknie dopasowanych smokingach.

„Sztuka i piękno łączą się w harmonii wyjątkowych emocji z tysiącletnią historią Wenecji, gdzie reklamowana przez Stone torba staje się deklaracją miłości do elegancji, kunsztu i dbałości o szczegóły, przypieczętowane symbolem serca” – mówią twórcy Dolce & Gabbana w oświadczeniu.

Legenda kina 64-letnia Sharon Stone celebruje dolce vita w nowej kampanii DOLCE & GABBANA

DOLCE&GABBANA DEVOTION BAG SPRING 2022

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.