Numer telefonu w filmie „Nie patrz w górę” prowadzi do gorącej linii erotycznej

Ten artykuł przeczytasz w minutę

7

W pełnej gwiazd komedii o katastrofie Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence grają astronomów, którzy próbują ostrzec świat przed gigantyczną kometą, która ma zniszczyć Ziemię. Jednak nikogo to nie obchodzi.

Podczas jednej ze scen postać Randall Mindy (DiCaprio) pojawia się w telewizyjnym ogłoszeniu Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego. Zachęca Amerykanów do zadzwonienia pod numer telefonu – 1-800-532-4500 – jeśli szukają „spokoju” w świetle wiadomości, że asteroida pędzi w kierunku Ziemi.

Don't Look Up: Internet users are shocked to call the phone number shown in the film and be surprised; check out

„W tej chwili miliony z was mają te same wątpliwości i pytania dotyczące zbliżającej się komety”, mówi naukowiec Mindy. „Dlatego BASH Cellular, we współpracy z rządem Stanów Zjednoczonych, tworzy nową bezpłatną infolinię, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kilkoro zaintrygowanych widzów postanowiło sprawdzić, czy ten numer jest prawdziwy. Dzwoniąc pod podany numer, otrzymywali automatyczną wiadomość z informacją o treściach erotycznych.

„Witamy w najgorętszej gorącej linii w Ameryce.  Gorące panie czekają, żeby z wami porozmawiać, wciśnij jeden teraz. Aby porozmawiać z ciekawymi i ekscytującymi facetami za darmo, naciśnij dwa.” – taki komunikat można usłyszeć po wybraniu prezentowanego numeru.

Snowpiercer sezon 3 – zobaczcie najnowszy zwiastun

Nie potwierdzono jeszcze, czy numer telefonu został użyty przez pomyłkę, czy celowo jako żart Adama McKaya i reszty twórców filmu.

Chociaż Don’t Look Up traci nieco rozpędu pod koniec 138-minutowego seansu, nadal odnosi sukcesy zarówno jako hałaśliwa komedia, jak i ponura opowieść ku przestrodze.

7 Komentarze
 1. autumn coffee shop ambience mówi

  autumn coffee shop ambience

 2. piano jazz music mówi

  piano jazz music

 3. tender jazz music mówi

  tender jazz music

 4. healing meditation music mówi

  healing meditation music

 5. binance mówi

  I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/cs/register-person?ref=53551167

 6. Binance代码 mówi

  Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

 7. Inscreva-se na binance mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.