Numer telefonu w filmie „Nie patrz w górę” prowadzi do gorącej linii erotycznej

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

W pełnej gwiazd komedii o katastrofie Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence grają astronomów, którzy próbują ostrzec świat przed gigantyczną kometą, która ma zniszczyć Ziemię. Jednak nikogo to nie obchodzi.

Podczas jednej ze scen postać Randall Mindy (DiCaprio) pojawia się w telewizyjnym ogłoszeniu Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego. Zachęca Amerykanów do zadzwonienia pod numer telefonu – 1-800-532-4500 – jeśli szukają „spokoju” w świetle wiadomości, że asteroida pędzi w kierunku Ziemi.

Don't Look Up: Internet users are shocked to call the phone number shown in the film and be surprised; check out

„W tej chwili miliony z was mają te same wątpliwości i pytania dotyczące zbliżającej się komety”, mówi naukowiec Mindy. „Dlatego BASH Cellular, we współpracy z rządem Stanów Zjednoczonych, tworzy nową bezpłatną infolinię, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kilkoro zaintrygowanych widzów postanowiło sprawdzić, czy ten numer jest prawdziwy. Dzwoniąc pod podany numer, otrzymywali automatyczną wiadomość z informacją o treściach erotycznych.

„Witamy w najgorętszej gorącej linii w Ameryce.  Gorące panie czekają, żeby z wami porozmawiać, wciśnij jeden teraz. Aby porozmawiać z ciekawymi i ekscytującymi facetami za darmo, naciśnij dwa.” – taki komunikat można usłyszeć po wybraniu prezentowanego numeru.

Snowpiercer sezon 3 – zobaczcie najnowszy zwiastun

Nie potwierdzono jeszcze, czy numer telefonu został użyty przez pomyłkę, czy celowo jako żart Adama McKaya i reszty twórców filmu.

Chociaż Don’t Look Up traci nieco rozpędu pod koniec 138-minutowego seansu, nadal odnosi sukcesy zarówno jako hałaśliwa komedia, jak i ponura opowieść ku przestrodze.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.