Niski i przystojny mężczyzna? Wendzikowska wątpi

Ten absurd przeczytasz w minutę

Anna Wendzikowska po raz kolejny zaliczyła wpadkę, tym razem na żywo podczas programy Dzień Dobry TVN. Aktorka znana z różnych uszczypliwości wobec gwiazd i celebrytów, postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami na temat wyglądu jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood, jakim bez wątpienia jest Tom Cruise.

Anna Wendzikowska taktownie o wzroście Toma Cruise'a: "Ma 170 cm wzrostu, TRUDNO O NIM MÓWIĆ, ŻE JEST PRZYSTOJNY" - Pudelek

Wendzikowska miała spore zastrzeżenia do wzrostu aktora. Przyznała, że nigdy się z nim nie spotkała (czyt. nie robiła z nim wywiadu), ale zawsze wydawał się jej trochę dziwny oraz nigdy nie uważała go za specjalnie przystojnego.

– Dla mnie mężczyzna, który ma metr siedemdziesiąt wzrostu, no trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Dla mnie Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś tak mnie nie przekonuje do tej swojej męskości – brnęła Wendzikowska.
Hugh Jackman Reveals He's Still Ripped During a Shirtless Polar Bear Plunge
Hugh Jackman w pełnej krasie, czyli typ faceta, który podoba się Annie Wendzikowskiej.

Aktorka pewno brnęła by jeszcze dalej, ale w porę zareagowała obecna w studiu Agnieszka Woźniak – Starak (obok siedziała również Ewa Drzyga), która zauważyła, że takie słowa mogą obrazić wszystkich mężczyzn, którzy nie mają pożądanego wzrostu. Wendzikowska przyjęła uwagę od prowadzącej i postanowiła od razu przeprosić.

– Ja mówię o swoich prywatnych, osobistych odczuciach. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że jakby mnie on nie przekonuje. Myślę, że dużo ważniejszym elementem tej historii, bo przecież są mężczyźni, którzy nie są wysocy, a są uroczy, natomiast myślę, że dużo ważniejszym elementem tej historii jest jego background, jego związek bardzo bliski, bardzo mocny ze scjentologią – starając się szybko zmienić temat.

W sieci zawarzało. Wiele osób stwierdziło, że gdyby taka opinia pojawiłaby się na temat kobiety i to jeszcze z ust mężczyzny, afera byłaby dużo większa. Tymczasem w czasach trendu „body positive” Anna Wendzikowska nie widzi żenady w wyrażaniu takich opinii o mężczyznach.

Całą jej wypowiedź możecie zobaczyć choćby na Twitterze

Źródła: TVN, Twitter, Pudelek, Donald, Reddit.

Brad Pitt – trening z filmu Fight Club (Podziemny Krąg)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.