„Niewidzialna wojna” – Cała prawda o Patryku Vedze

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Patryk Vega wyjawi prawdę o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze – sobie samym.

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna.

„Niewidzialna wojna" Patryk Vega

Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju “Pitbull”, “Botoks” czy “Kobiety mafii”? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa?

Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera – Niewidzialna wojna, który pojawi się w kinach 30 września 2022.

 

Nie jest to pomnik mojej osoby, czy gloryfikacja. To film o walce między ciemnością, a światłem w moim życiu. Pokazuje mechanizm zmagania się człowieka z mrokiem”. – zapowiadał  Vega w lutym tego roku.

Niewidzialna wojna. Patryk Vega przedstawia swój ostatni polski film

„Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99 proc. ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał” – czytamy w opisie „Niewidzialnej wojny” o Patryku Vedze.

Kto zagra Vegę?

Do sieci trafił nowy plakat filmu wraz z informacją, że to Rafał Zawierucha zagraPartyka Vegę w jego filmowej biografii. Dystrybutorem produkcji jest Kino Świat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Kim jest Rafał Zawierucha?

Rafał Zawierucha jest polskim aktorem urodzonym w 1986 roku w Krakowie. Jego debiutem był występ w serialu „Akademia”. Na swoim koncie ma role w produkcjach takich jak „Przyjaciółki”, „Księstwo”, „Przepis na życie”, „Pakt” czy „Bogowie”. Jego talent został dostrzeżony przez samego Quentina Tarantino, który zaangażował go do pracy w filmie „Pewnego razu… w Hollywood”, gdzie zagrał Romana Polańskiego. Teraz Rafał Zawierucha z Hollywood trafił do filmu Vegi.

W obsadzie filmu są także Anna Mucha Justyna Karłowska, Ignacy Klim, Artur Dziurman, Zbigniew Kozłowski, Michał Karmowski, Piotr Cyrwus, Andrzej Franczyk oraz Waldemar Maliszewski.

 

Źródło: Materiały prasowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.