Netflix – Udostępnianie konta: wszystko, co musisz wiedzieć

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

11

W ciągu ostatniej dekady Netflix i podobne usługi stały się głównym źródłem rozrywki dla społeczeństwa. Jednak nawet do dziś istnieje wiele mitów dotyczących udostępniania kont w serwisie Netflix. Jesteśmy po to, aby raz na zawsze je wyjaśnić, abyś mógł w spokoju oglądać najnowszy sezon swoich ulubionych programów telewizyjnych i filmów.

Jak działa udostępnianie kont Netflix?

Najpierw zajmijmy się często zadawanym pytaniem, które często pojawia się w Google. Czy udostępnianie kont Netflix jest legalne? Tak, jest. W końcu nie byłoby możliwe utworzenie wielu profili, gdyby konta Netflix były ograniczone do jednej osoby.

Obowiązują jednak pewne zasady. Zgodnie z warunkami korzystania z serwisu Netflix Twoje konto jest przeznaczone „wyłącznie do użytku osobistego i niekomercyjnego i nie może być udostępniane osobom spoza Twojego gospodarstwa domowego”. Tutaj sprawy stają się nieco skomplikowane. Członkowie Twojego gospodarstwa domowego mogą być rozumiani jako członkowie rodziny lub współlokatorzy, którzy obecnie mieszkają pod tym samym adresem co Ty i prawdopodobnie korzystają z tego samego połączenia internetowego. Ale co się stanie, jeśli chcesz udostępnić swoje konto partnerowi lub członkowi rodziny, jeśli mieszkają w innym mieście?

Dzielenie się pasją do filmów Marvela z przyjaciółmi lub rodziną spoza domu jest technicznie sprzeczne z Regulaminem serwisu Netflix. Chociaż jest to powszechne zjawisko, z którym Netflix nie wydaje się mieć problemu. Istnieje wiele anegdotycznych dowodów na to, że użytkownicy bez problemu dzielą konta z partnerami lub członkami rodziny mieszkającymi w różnych miastach, a nawet w różnych krajach.

Powinieneś jednak wiedzieć, że Netflix wysyła ostrzeżenia informujące użytkowników, aby utworzyli własne konto, jeśli nie mieszkają z głównym właścicielem konta. Nie ma potwierdzenia, kiedy i czy usługa faktycznie wdroży ograniczenia udostępniania kont w przyszłości.

 

Będziemy testować wiele rozwiązań, ale nigdy nie wprowadzimy czegoś, co będzie dokręcało śrubę użytkownikom…
Konsumenci muszą mieć poczucie, że coś takiego ma sens,
że to rozumieją.
Zamierzamy nadal pracować nad ułatwieniami dostępu w krajach, w których działamy, ale jednocześnie chcemy mieć pewność, że osoby korzystające z konta Netflix są do tego upoważnione.I o to właśnie chodzi w tej serii testów.
To z resztą żadna nowa rzecz, robimy to od jakiegoś czas

– komentuje CEO Netflixa Reed Hastings.

Należy pamiętać, że bez względu na wybrany plan cenowy, każde konto Netflix jest ograniczone tylko do pięciu indywidualnych profili.

Ile urządzeń może pobierać treści Netflixa?

Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez Netflix jest możliwość pobierania treści do przeglądania w trybie offline. Jednak liczba urządzeń, które mogą korzystać z tej funkcji, jest ograniczona. Netflix Basic może mieć jedno urządzenie do pobierania, Standard ma niewielkie ulepszenie z dwoma, a Premium oferuje cztery urządzenia.

Liczba urządzeń do pobierania Netflix zależy
od Twojego planu cenowego.

Usuwanie darmozjadów z Twojego konta

Czy podejrzewasz, że była lub były nadal potajemnie korzysta z Twojego konta? Albo że członek rodziny udostępnił Twoje hasło komuś innemu? W takim razie czas na czyszczenie konta! Oto, co możesz zrobić, jeśli jesteś właścicielem konta na Netflix.

 • Otwórz Netflix i kliknij lub dotknij ikony swojego profilu. Wybierz Konto z menu rozwijanego.
 • W sekcji Członkostwo i rozliczenia kliknij Zmień hasło. Będziesz musiał wprowadzić swoje stare hasło i utworzyć nowe. Upewnij się, że nowe hasło nie jest podobne do poprzedniego i nie jest łatwe do odgadnięcia.
 • Przed zapisaniem zaznacz opcję Wymagaj, aby wszystkie urządzenia logowały się ponownie przy użyciu nowego hasła.
 • Zaloguj się za pomocą nowego hasła i ciesz się swoim kontem tylko dla siebie!

Jeśli chcesz mieć absolutną pewność, że nikt inny nadal się nie kręci po Twoim koncie, nawet po zmianie hasła, możesz przejść do sekcji Ustawienia i kliknąć / dotknąć Wyloguj się ze wszystkich urządzeń na wszelki wypadek.

Jak udostępnić swoje konto Netflix bez udostępniania hasła?

Być może używasz hasła do swojego konta na Netflix, również do innej usługi. Chociaż może to nie być świetna praktyka ze względów bezpieczeństwa, możesz nadal chcieć zachować prywatność hasła podczas udostępniania kont. Możesz to zrobić za pomocą menedżera haseł.

Większość menedżerów haseł ma funkcję udostępniania haseł, która umożliwia dyskretne udostępnianie hasła kontaktom. Dopóki osoba, której chcesz udostępnić swoje hasło, ma również zainstalowanego tego samego menedżera haseł, oprogramowanie zadba o automatyczne logowanie bez pokazywania rzeczywistego hasła innej osobie.


Oto nasze wskazówki dotyczące udostępniania kont Netflix! Mamy nadzieję, że omówiliśmy wszystko, co chciałeś wiedzieć. Jeśli nie, zadaj nam pytania w komentarzach.

11 Komentarze
 1. 2traveling

  3organize

 2. coursework resources

  coursework online https://brainycoursework.com/

 3. online coursework

  coursework sample of written work https://courseworkninja.com/

 4. coursework science

  coursework only degree https://writingacoursework.com/

 5. do my coursework online

  coursework master https://mycourseworkhelp.net/

 6. coursework service
 7. coursework only degree

  design and technology gcse coursework https://coursework-expert.com/

 8. coursework writers

  coursework on a resume https://teachingcoursework.com/

 9. coursework samples

  coursework history https://buycoursework.org/

 10. coursework planner

  coursework only degree https://courseworkdomau.com/

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.