Netflix nakręci dwie kolejne części filmu „365 dni”! Zagrają Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

1

Netflix ogłosił, że rozpoczął pracę nad drugą i trzecią częścią filmu „365 dni” na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Tak jak w przypadku pierwszej części, w rolach  głównych wystąpią Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka i Magdalena Lamparska.

Część druga i trzecia będą luźno oparte na książkowej trylogii („Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”) Blanki Lipińskiej, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza autorstwa Mojcy Tirs i Tomasza Mandesa. „365 dni” znalazł się na liście Top 10 Netflix w ponad 90 krajach i zajął czwarte miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie w 2020 roku.

„365 dni” był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują – mówi Łukasz Kłuskiewicz, w Netflix odpowiedzialny za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

'365 dni' jako pierwszy polski film zdobył Złote Maliny. Powstaje kontynuacja

To dla mnie zaszczyt i ogromna radość, że kolejne dwie części trylogii „365 dni” – „Ten dzień” oraz „Kolejne 365 dni” – stały się inspiracją dla filmowych scenariuszy, które zostaną zekranizowane przez Netflix. Jestem bardzo  podekscytowana, że fani moich książek na całym świecie będą mogli śledzić dalsze losy Laury i Massimo oraz poznać ich w nowych, świeżych i zaskakujących sytuacjach – komentuje Lipińska.

Reżyserią zajmą się ponownie Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Produkcja kolejnych części filmu „365 dni” rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu w Polsce i we Włoszech, a premiera na platformie Netflix jest zaplanowana na 2022 rok.

 

1 komentarz
  1. meditation music mówi

    meditation music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.