Naukowcy znaleźli związek między rozmiarem nosa, a rozmiarem penisa

Ten artykuł przeczytasz w minutę

6

Istnieje wiele popularnych teorii o tym, jak można określić rozmiar czyjegoś penisa. Często wskazywano związek z dużymi stopami. Inni twierdzą, że wystarczy rozciągnąć kciuk i palec wskazujący, aby określić, jak długi będzie twój penis w stanie erekcji.

Nowy film na kanale YouTube urologa i chirurga miednicy dr Reny Malik przedstawia nowe badania, które mogą dostarczyć bardziej wiarygodnego i naukowo dokładnego wskaźnika rozmiaru penisa.

W badaniu przeprowadzonym na 136 mężczyznach, w wieku od 30 do 50 lat, zespół naukowców z Japonii wykonał mnóstwo pomiarów penisów. W tym oceniających jego rozmiar w stanie wiotkim i rozciągniętym. Badano także także wagę jąder i rozmiar prostaty.

„My w urologii, jako naukowcy, używamy rozciągniętej długości prącia jako zastępczego znacznika długości penisa w stanie erekcji, więc ogólnie długość rozciągniętego prącia i długość w stanie erekcji są mniej więcej takie same” – wyjaśnia dr Malik.

Następnie zmierzyli inne narządy i odkryli, że w szczególności jedna część ciała korelowała ze wszystkimi pomiarami prącia, które wykonali – nos . Naukowcy zmierzyli długość nosa od środka między oczami, aż do lewej i prawej strony, a następnie wybrali dłuższą miarę (ponieważ twarze nie są dokładnie symetryczne).

Co ciekawe, wzrost, waga i wszystkie inne czynniki, które zmierzyliśmy, nie były skorelowane z długością prącia” – mówi Malik. „To był jedyny organ, który był rzeczywiście powiązany z długością prącia”.

W innym miejscu badanie opublikowane w Asian Journal of Andrology wskazuje, że palce mogą być prawdziwym wskaźnikiem rozmiaru penisa , a konkretnie różnica w rozmiarze między palcem wskazującym a serdecznym.

6 Komentarze
 1. Kayıt Ol mówi

  I am an investor of gate io, I have consulted a lot of information, I hope to upgrade my investment strategy with a new model. Your article creation ideas have given me a lot of inspiration, but I still have some doubts. I wonder if you can help me? Thanks.

 2. 20bet mówi

  Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

 3. penis mówi

  vagina

 4. Bonus de parrainage Binance mówi

  Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://www.binance.info/fr/join?ref=B4EPR6J0

 5. 开设Binance账户 mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

 6. Natalyt mówi

  Wonderful analysis! Your insights are very enlightening. For those interested in further details, here’s a link: DISCOVER MORE. Keen to hear your views!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.