Najlepsze horrory na Halloween

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Szukasz dobrego i przerażającego filmu na Netflix? Halloween zbliża się wielkimi krokami, jednak już teraz możesz dostarczyć sobie odrobiny wieczornego kina z dreszczykiem.

Mając to na uwadze, przygotowaliśmy pierwszą część listy najlepszych horrorów na Netflix, która zapewni Ci szeroki wachlarz produkcji, aby dostarczyć solidną dawkę strachu.

najlepsze horrory od mensidera

Horrory – 5 produkcji na Netflix polecanych przez naszą Redakcję:

Co widać i słychać (Things Heard & Seen) – 2021

Co widać i słychać (2021) najlepsze horrory od Mensider.com

Czas trwania: 2h 1 min

Catherine (Amanda Seyfried), George (James Norton) oraz ich kilkuletnia córka przenoszą się z Manhattanu do niewielkiego miasteczka, w którym mężczyzna, po obronie doktoratu, objął posadę wykładowcy w Saginaw – małej prywatnej uczelni na prowincji. Na początku wszystko układa się dla bohatera doskonale – żona, która porzuciła własną, wymarzoną pracę, by jej mąż mógł się realizować, zajmuje się kupionym domem, odnawia go i doprowadza go do świetności. George cieszy się wśród studentów ogromną sympatią. Małżonkowie świetnie odnajdują się w lokalnej społeczności. Wkrótce okazuje się jednak, że dom, do którego się przeprowadzili, jest nawiedzony i skrywa pewną tajemnicę z przeszłości. Grana przez Amandę Seyfried bohaterka zaczyna zaś dostrzegać, że i o swoim mężu nie wie wszystkiego.

Resident Evil – 2002

Resident Evil (2002) najlepsze horrory od Mensider.com

Czas trwania: 1h 40 min

Jeśli podobało Ci się Resident Evil: Witamy w Raccoon City, koniecznie sprawdź film, który zapoczątkował serię Resident Evil. Postać Alice to zdeterminowana twardzielka, która pragnie posprzątać po tym, jak biotechnologiczne chemikalia Umbrella Corporation doprowadziły do powstania zombie. Jeśli szukasz intensywnej akcji, przerażających momentów i wielu jeszcze bardziej przerażających potworów to, nie możesz przegapić tej produkcji.

5 modnych męskich szlafroków idealnych (nie) tylko na prezent

Wybieraj, albo umieraj (Choose or die) – 2017

Czas trwania: 1h 24 min

Kiedy Kayla (Iola Evans) odkrywa starą grę komputerową z lat 80., w której wygrany, otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 USD, jej ciekawość i finansowa sytuacja skłaniają ją do wypróbowania tej gry. Jednak gra jest czymś więcej. Ma zdolność zniekształcania rzeczywistości i zmuszania Kayli do podejmowania śmiertelnych decyzji, które wpływają na ludzi w prawdziwym życiu. Zmuszona do kontynuowania gry, Kayla i jej przyjaciel Isaac (Asa Butterfield) próbują znaleźć sposób na zatrzymanie gry na dobre — w końcu to tylko zapisany kod. Jednak kiedy dowiadują się o złowrogich siłach, które weszły w koncepcję gry, zdają sobie sprawę, że wygrywanie i przetrwanie może nie być tak łatwe, jak im się wydaje.

Ouija: Narodziny zła (Ouija: Origin of Evil) – 2016

Czas trwania: 1h 39 min

Owdowiała Alice Zander (Elizabeth Reaser) pracuje jako medium. W przekonywaniu klientów do jej paranormalnych zdolności pomagają jej córki — nastoletnia Lina (Annalise Basso) i dziewięcioletnia Doris (Lulu Wilson). Pewnego dnia Alice kupuje tablicę do wywoływania duchów, którą próbuje, bez skutku, przywołać zmarłego.

Co to jest Bigoreksja? Czy mężczyźni też mają zaburzenia odżywiania

 

Obecność 2 (The Conjuring 2) – 2016

Czas trwania: 2h 13 min

Mówiąc o tej wartej miliard dolarów serii, Netflix oferuje również kontynuację poprzedniej części filmu — Obecność 2. Nominowana do Oscara Vera Farmiga oraz Patrick Wilson ponownie wcielają się w role Lorraine i Eda Warrenów. Tym razem ich śledztwo dotyczy jednej z ich najbardziej niesławnych spraw, znanej jako Poltergeist z Enfield. Małżeństwo będzie chciało pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci w domu nawiedzanym przez duchy. Poltergeist z Enfield to jeden z najlepiej udokumentowanych przypadków paranormalnych. Poznaj prawdę kryjącą się za tymi wydarzeniami.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.