Moda męska tej jesieni – sprawdź jak się nosić

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Ostatnie dwa lata naznaczone były niepewnością, która zdecydowanie wpłynęła na nasze szafy. Moda męska wydawała się poruszać we wszystkich kierunkach w przyspieszonym tempie.

Jednak tej jesieni projektanci zaoferowali powrót do podstaw w postaci stonowanych klasyków. Najlepsze kolekcje sezonu kładły nacisk na ponadczasowe, pozbawione zbędnych zawijasów produkty. To powrót do podstaw męskiej garderoby.

September Fashion Story for Robb Report Shearling Jacket

W strojach składających się z typowych elementów – wspaniałych płaszczy, grubych dzianin, szerokich spodni – które lekko noszą swoje wyrafinowanie, panuje spokojna pewność siebie. Taka prostota może wywrzeć silne wrażenie, szczególnie w połączeniu w jednej tonalnej palecie od stóp do głów. Nawet jeśli ubrania są ponadczasowe, jak to tylko możliwe, monochromatyczny zestaw nadaje im wyraźnie nowoczesnego wyglądu.

Do czego pasują kapelusze męskie i jak je nosić

Aby zaprezentować najbardziej żywiołowe projekty tej jesieni, przenosimy siędo surowego krajobrazu Islandii. To właśnie tam fotograf Zeb Daemen na zlecenie jednego z magazynów wykonuje niesamowity edytorial. Chociaż skaliste plaże i omszałe wzgórza stanowią szczególnie efektowne tło, prawdziwe piękno tych strojów polega na tym, że będą dobrze wyglądać w każdym miejscu.

September Fashion Story for Robb Report Overcoat 2

Podczas pobytu w Islandii Daemen współpracuje Clémentem Chabernaudem, aby uchwycić francuskiego modela w serii oszałamiających zdjęć. Doskonale uzupełniają nowy sezon stylizacji ze spektakularną sceną niesamowitego kraju jakim jest Islandia.

September Fashion Story for Robb Report Duffle

Ralph Lauren Purple Label, Brioni, Giorgio Armani i Bally to tylko niektóre z wyróżnionych marek, które łączą się, aby pokazać wspaniały pokaz jesiennej odzieży męskiej. 

September Fashion Story for Robb Report Suiting

September Fashion Story for Robb Report Overcoat

September Fashion Story for Robb Report Zippered Knit

September Fashion Story for Robb Report Beige Turtleneck

September Fashion Story for Robb Report Turtleneck

September Fashion Story for Robb Report Bubble Jacket

September Fashion Story for Robb Report Shearling Jacket

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.