Mniej niż jedna trzecia mężczyzn regularnie korzysta z zabawek erotycznych do masturbacji

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

Badania przeprowadzone przez Arcwave pokazują, że dla wielu mężczyzn eksperymentowanie z masturbacją jest nadal czymś w rodzaju tabu. Wyniki przeprowadzonych badań są zaskakujące. 

Czy wiesz, że przeciętny mężczyzna masturbuje się 154 razy w roku? To daje około 2,96 razy w tygodniu. Arcwave przeprowadziło pewne badania i odkryli, że 26% mężczyzn twierdzi, że mieli orgazm trwający od czterech do sześciu sekund, podczas gdy tylko 18% miało go od ośmiu do dziewięciu sekund.

Odkryli również, że obecnie mniej niż jedna trzecia mężczyzn regularnie używa zabawek erotycznych do masturbacji. Łącząc jeden plus dwa, wydaje się, że wielu mężczyzn może odnieść korzyści z używania masturbatorów.

Mystim Opus E Masturbator

Ważna część samopoznania i samoopieki

Dla wielu masturbacja jest nadal postrzegana jako temat tabu, co psychologowie i seksuolodzy uznają za „zaskakujące”. Masturbacja nie jest czymś zarezerwowanym dla osób samotnych lub nie mających partnerki/ partnera. Jest to ważna część samopoznania i dbania o siebie dająca wiele korzyści.

Najlepsze akcesoria erotyczne – Pleasure Bunny

Masturbacja – jakie korzyści?

Zmniejszenie lęku, wyższy poziom endorfin, lepszy sen i ogólnie większe poczucie satysfakcji, to przykładowe zalety tej czynności. Badania pokazują również, że powtarzające się wytryski mogą pomóc zmniejszyć ryzyko raka prostaty, a mity takie jak masturbacja prowadząca do uzależnienia, są bezpodstawne. Podobnie jak te, że prowadzi do bezpłodności, utraty zdolności umysłowych i głuchoty.

Tenga Spinner Masturbator

Biorąc to wszystko pod uwagę, stwierdzamy, że masturbatory są kluczem do sprawienia, żebyśmy wszyscy cieszyli się masturbacją o wiele, wiele więcej. I tylko dlatego, że wszyscy możemy być teraz trochę bardziej wolni, gdy wychodzimy z pozornie niekończących się blokad i ograniczeń, nie oznacza to, że musimy zrezygnować z miłości własnej i przyjemności.

Masturbator Tenga 3D

 

3 Komentarze
 1. GPS meistras

  … [Trackback]

  […] Read More here to that Topic: mensider.com/mniej-jedna-trzecia-mezczyzn-regularnie-korzysta-z-zabawek-erotycznych-do-masturbacji/ […]

 2. binance date ouverture compte mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

 3. bonus di riferimento binance mówi

  I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.