Michael Yerger robi furorę w kampanii 2(X)IST SWIM

Tą kampanię obejrzysz w minutę

2(X)IST zaprezentował kolejną odsłonę swojej letniej kampanii, tym razem promując nową kolekcję SWIM, a super model Michael Yerger kontynuuje pozowanie na tle słonecznej plaży. Michael jest przykładem żywego i pewnego siebie mężczyzny. W tym samym duchu, co charakterystyczna bielizna, stroje kąpielowe 2(X)IST charakteryzują się nowoczesnymi i modnymi wzorami przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu komfortu.

Michael Yerger Model Shirtless 2(X)IST Swimwear Campaign 2022

Michael Yerger na plaży z marką 2(X)IST

Michael Yerger Shirtless White Swim Shorts 2(X)IST Campaign 2022

2(X)ISTA KAMPANIA LETNIA 2022
Jeśli chodzi o konstrukcję i detale, 2(X)IST dostarcza stroje kąpielowe, które łączą w sobie funkcjonalność i styl. Stroje kąpielowe 2(X)IST składają się z lekkiej tkaniny nylonowej o dobrej oddychalności i zdolności do szybkiego wysychania. Tymczasem tył stroju kąpielowego jest bezszwowy, co zapewnia elastyczność, a zintegrowany worek kąpielowy zapewnia wsparcie i wygodę.

Michael Yerger Model Shirtless Beach Swimsuit 2(X)IST Campaign 2022

Na lato Michael Yerger jest ubrany w jedne z najmodniejszych strojów kąpielowych, jakie oferuje 2(X)IST. Model nosi kąpielówki i szorty kąpielowe. To oczywiście tylko niewielka część tego, co 2(X)IST ma do zaoferowania na lato, ponieważ pełna kolekcja SWIM obejmuje ponad czternaście odcieni i szeroką gamę wzorów, z których możesz wybrać swój nowy ulubiony.

Michael Yerger Shirtless Swimsuit 2(X)IST SWIM Campaign 2022

Michael Yerger Bicep 2(X)IST SWIM Campaign 2022

Gwiazda serialu Netflix „Szkoła Dla Elity” Manu Rios w kontrowersyjnej sesji dla Man About Town

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.