Messenger – nowe motywy aplikacji i nie tylko!

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

1

Messenger – jeden z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych udostępnił trzy nowe funkcje, które zwiększą wygodę korzystania z aplikacji. Zostały dodane nowe motywy czatu, które pomagają spersonalizować i ulepszyć Twoje rozmowy oraz pasek szybkiej odpowiedzi, który ułatwia odpowiadanie na treści udostępniane przez Twoich znajomych i rodzinę. W Messengerze znajdziesz także kody QR i linki do płatności, które umożliwiają wysyłanie i odbieranie pieniędzy od każdego, nawet jeśli nie jesteś znajomym na Facebooku.

Nowe motywy czatu: Olivia Rodrigo, Światowy Dzień Oceanów, Pride, F9

Chcesz zmienić styl swojego pokoju rozmów? Wypróbuj jeden z wielu nowych motywów czatu, dostępnych teraz w Messengerze i Instagramie. Przekształć tło swojego czatu w przyjemny i zabawny sposób komunikowania się ze znajomymi. Nowe motywy czatu obejmują:

  • Olivia Rodrigo: Aby pomóc fanom świętować premierę nowego albumu Olivii, Sour , Messenger udostępnił fantazyjny motyw czatu z charakterystycznymi naklejkami na twarz Olivii — idealnymi do dzielenia się ulubionymi utworami z nowego albumu.
  • Światowy Dzień Oceanów: Utrzymuj rozmowy dzięki nowemu tematowi czatu Światowego Dnia Oceanów, który nie tylko pozwala wirtualnie odkrywać światowe oceany, ale także promuje zrównoważony rozwój i znaczenie utrzymywania naszych oceanów w czystości dla przyszłych pokoleń.
  • Pride: Wśród nich nie mogło zabraknąć i tego motywu, w barwach flagi LGBT. Motyw powstał, by celebrować Pride Month, czyli obchodzone na całym świecie święto równości trwające przez cały czerwiec.
  • F9: Fani „Szybkich i Wściekłych” – zapnijcie pasy i przygotujcie się na przypływ adrenaliny dzięki nowemu motywowi czatu F9. To 20. rocznica Fast Saga, więc czas na maraton filmowy Szybkich i Wściekłych przygotowujący do najnowszej historii z serii!

Aby wypróbować nowy motyw czatu na Messengerze i Instagramie, przejdź do ustawień czatu, dotknij „Motyw” i wybierz!

Messenger - motywy
fot. Facebook

Pasek szybkiej odpowiedzi w Messengerze

Właścicielom aplikacji zależało na zwiększeniu wydajności, dlatego dodali nowy pasek szybkiej odpowiedzi Messenger. Ułatwia to prowadzenie rozmów zainicjowanych fajnym zdjęciem lub filmem bez konieczności wracania do głównego wątku czatu. Wystarczy dotknąć zdjęcia lub filmu i wysłać odpowiedź za pomocą paska szybkiej odpowiedzi na dole ekranu. Przesuń w górę, aby wyjść z pełnoekranowej przeglądarki multimediów i wrócić do głównego wątku czatu.

Messenger - pasek szybkiej odpowiedzi
video: Facebook

Kody QR i linki do płatności w Messenger

Wreszcie, została wprowadzona możliwość korzystania z kodów QR i linków do płatności (niestety, na tę chwilę jedynie z tej opcji będą mogli się cieszyć tylko amerykanie)  za pomocą Facebook Pay, nawet jeśli nie jest się połączonym z Facebookiem. Nie trzeba pobierać osobnej aplikacji do płatności, ani dodawać nowych kontaktów. Aby uzyskać dostęp do osobistego kodu QR i linku do płatności, wystarczy przejść do ustawień Messengera i dotknąć „Facebook Pay”. Następnie można udostępnić link do płatności lub pozwolić znajomym zeskanować Tnasz kod QR, aby wysłać lub poprosić o pieniądze.

Messenger - nowe funkcje
fot. Facebook

 

nowe funcje Messengera
fot. Facebook
1 komentarz
  1. fall jazz music mówi

    fall jazz music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.