Męska moda na jesień – Todd Snyder

Ten poradnik przejrzysz w minutę

Jeśli szukasz jesiennych inspiracji męskiej mody, to warto przejrzeć najnowszą sesję marki Todda Snydera. Brooklyn w NYC służy jako sceneria dla marki i jej jesiennej kolekcji 2022. Po raz kolejny Kenny Thomas staje za aparatem fotograficznym, a Jim Moore odpowiada za stylizację. W sesji występują modele Simon Nessman, Stan Taylor i Niyo Malik. Panowie świetnie uzupełniają charakterystyczny look marki, specjalnie odświeżony na sezon jesienny o nową kolorystykę i materiały.

Todd Snyder Plaid Peacoat Fall 2022 Men Simon Nessman Model

Todd Snyder Italian CPO Shirt Fall 2022 Stan Taylor Model

Todd Snyder kładzie nacisk na klasyczną amerykańską modę męską tej jesieni. Jako źródło kreatywności, marka modowa sięga po ponadczasowe projekty, takie jak płaszcz i garnitur, z zamiarem ponownego przedstawienia klasycznych stylizacji dopasowanych dla współczesnego mężczyzny. Ponadto Todd Snyder nawiązuje do odzieży roboczej, wprowadzając elegancję do wytrzymałych zasadniczych elementów dzięki miękkim i luksusowym materiałom. Na przykład koszula Chief Petty Officer z marynarki wojennej zainspirowała włoską koszulę CPO, która jest dostępna w materiałach takich jak wełna boucle.

Todd Snyder Argyle Cardigan Sweater Fall 2022 Niyo Malik Model

Tej jesieni dzianina jest bardziej okazała niż kiedykolwiek. Swetry kaszmirowe i moherowe rządzą. Wyróżnia się kardigan z moheru ze wzorem argyle w kolorze złotym. Kardigan w kratę z estetyką inspirowaną grungem to kolejny sezonowy akcent graficzny. Jeśli chodzi o odzież wierzchnią, Todd Snyder oferuje wyrafinowane powłoki wierzchnie i inne dopasowane opcje. W międzyczasie kurtka Dylan otrzymuje skórzaną metamorfozę, która świetnie się sprawdza. Jako niezbędnik na co dzień, Todd Snyder oferuje pikowaną bomberkę z włoską nylonową powłoką zapewniającą luksusowy komfort.

Todd Snyder Fall 2022 Fashion Stan Taylor Simon Nessman Model

Niyo Malik Model Todd Snyder Fall 2022

Simon Nessman Model Todd Snyder Fall 2022

Stan Taylor Model Todd Snyder Fall 2022

Do czego pasują kapelusze męskie i jak je nosić

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.