Męska i ekologiczna moda na lato 2022 według marki Tommy Hilfiger

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Tommy Hilfiger i Shawn Mendes prezentują najnowszą letnią kampanię na lato 2022 „Classics Reborn”. To początek szerszej współpracy pod tytułem „Play It Forward”, która będzie budować ich wspólną wizję lepszej przyszłości.

Kampania marki Tommy Hilfiger „Classics Reborn” została sfotografowana przez Craiga McDeana i przedstawia kanadyjskiego piosenkarza Shawna Mendesa w kolekcji 1985 Program, w tym kultowej koszulce polo 1985 wykonanej z organicznej bawełny.

Shawn Mendes Tommy Hilfiger Campaign Summer 2022

Użycie organicznej bawełny w najnowszej kolekcji marki zmniejsza ekwiwalent dwutlenku węgla  o około 48%. Pozwala to uniknąć 692 ton jego emisji, co odpowiada 641 lotom w jedną stronę z Londynu do Nowego Jorku. Shawn Mendes nosi również bardziej ekologiczny dżins, który jest produkowany w 20% z bawełny pochodzącej z recyklingu po użytkowego i wymaga mniej wody i energii na etapie wykańczania. Całości dopełniają wyselekcjonowane ubrania Tommy Hilfiger w stylu vintage.

Gwiazda serialu Netflix „Szkoła Dla Elity” Manu Rios w kontrowersyjnej sesji dla Man About Town

Kanadyjski artysta zobowiązał się do poprawy klimatu podczas swojej nadchodzącej trasy koncertowej Wonder: The World Tour, redukując  emisje CO2 o połowę na koncert, w porównaniu do swojej ostatniej trasy koncertowej w 2019 r. Aby wesprzeć wspólną misję i partnerstwo, Tommy Hilfiger przekaże 1 milion USD na pomoc w realizacji programu zrównoważonego rozwoju i ekologizacji trasy.

Shawn Mendes Shirtless Tommy Hilfiger Campaign Summer 2022

Podczas trasy Shawn Mendes będzie również nosić szyte na miarę i bardziej ekologiczne ubrania marki Tommy Hilfiger, w tym wykonane przy użyciu pozostałości z poprzednich kolekcji marki.

Shawn Mendes Polo Shirt Tommy Hilfiger Campaign Summer 2022Kamieniem milowym w tej współpracy, będzie wspólnie zaprojektowana kolekcja kapsułowa, której premiera zaplanowana jest na wiosnę 2023 r. Będzie ona prezentowała wysokiej jakości fasony, które na nowo przedstawią klasyczne ubrania marki Tommy Hilfiger, jednocześnie wprowadzając innowacje w zakresie recyklingu materiałów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.