McDonald’s z pierwszą automatyczną restauracją

Ten news przeczytasz w minutę

McDonald’s otworzył wysoce zautomatyzowaną restaurację w Teksasie, dając klientom pierwsze spojrzenie na potencjalną przyszłość fast foodów.

Dotykowe ekrany, przenośniki taśmowe. Pierwszy McDonald’s, w większości nieprowadzony przez ludzi, został otwarty na obrzeżach Fort Worth w Teksasie, USA.

Zautomatyzowany McDonald's w Texasie

Jak dotąd tylko w jednym miejscu klienci mogą podjechać pod złote łuki i spodziewać się, że zamiast tradycyjnej ludzkiej obsługi ich BigMac lub Happy Meal zostanie zaserwowany z automatycznego podajnika.

Niektórzy krytykowali nową wysoce zautomatyzowaną restaurację, argumentując, że McDonald’s decyduje się na zainstalowanie kosztownych systemów automatyzacji w celu zastąpienia pracownikówJednak rzecznik McDonald’s powiedział, że testowa restauracja ma personel w ilości porównywalnej z personelem każdej innej restauracji sieci. Różnica polega na tym, że wszyscy członkowie załogi są skupieni na przygotowywaniu i wydawaniu zamówień, a nie na ich przyjmowaniu lub dostarczaniu.

@chroncom

Fast-food chain McDonald’s has opened its first fully automated restaurant in the U.S. in the Lone Star State, where the company is testing a concept where customers can order their items through the restaurant app or on a kiosk and pick them up without any human interaction. The Fort Worth restaurant is the only location piloting this type of service, ? Patrick B. Stewart . . . #DFW #dallas #fortworth #mcdonalds #mcdonaldsdrivethru #mcdonaldshacks #mcdonaldslife #engineering #future

♬ Funk Rave – Don´t Let Me Down 140 Bpm – kirtap

Mniejszy, niż typowy McDonald’s jest nastawiony na klientów w ruchu a nie na tych, którzy planują zjeść posiłek na miejscu. Ogranicza to interakcje między pracownikami, a klientami. Udoskonalona technologia pozwala zespołowi restauracji rozpocząć przygotowywanie zamówień klientów, gdy znajdują się oni w pobliżu restauracji.

Celem testu jest poprawa szybkości i dokładności zamówień. Klienci sieciówki mogą odebrać posiłki w punkcie „zamów z wyprzedzeniem” lub złożyć zamówienie w kiosku z ekranem dotykowym w lokalu.

Wywiad z AI: Mężczyzna i sukces w dzisiejszym świecie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.