Matrix Zmartwychwstania – Czwarta część filmu wkrótce!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Uwolnij swój umysł. To nie jest remake. To zmartwychwstanie. Po 18 latach Matrix powraca, choć nie taki sam, jakim go zapamiętaliśmy.

Zmieniające się daty premiery rzucają pewne wątpliwości, czy film faktycznie ukaże się w tym roku, ale pierwszy pełnometrażowy zwiastun jest wreszcie dostępny. Sugeruje to, że Matrix Resurrections dorówna dziedzictwu oryginalnej trylogii w postaci zabawnego i wymagającego science fiction.

Matrix Resurrections — nowe spojrzenie na wszystko

Film wyreżyserowany przez Lanę Wachowski przenosi bohaterów z powrotem do rzeczywistości Matrixa, pokaże fanom serii „znajomy, ale jeszcze bardziej prowokujący do myślenia świat” – ogłoszono w komunikacie prasowym.

W kolejnej odsłonie serii „The Matrix” wystąpią również Priyanka Chopra Jonas, Neil Patrick Haris, Jonathan Gross, Christina Ricci czy Jada Pinkett Smith. Zabraknie natomiast Laurence’a Fishburne’a i Hugo Weavinga, czyli odtwórców ról Morfeusza i Agenta Smitha.

Matrix Resurrections — oficjalny zwiastun

Matrix Resurrections – kiedy premiera?

„The Matrix Resurrections” ukaże się w USA 22 grudnia. Data premiery w Polsce przewidziana jest na ten sam czas. Wy też nie możecie się doczekać?

1 komentarz
  1. Blogi Edukacyjne mówi

    Naprawdę podoba mi się twój szablon wp zwłaszcza ostylowanie CSS, skąd go pobrałeś? Z góry dziękuję!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.