Mariano Di Vaio w nowej kampanii zapachowej Dolce & Gabbana

Ten artykuł przeczytasz w minutę

K by Dolce & Gabbana powraca z nową kampanią reklamową. Perfumy marki nadal urzekają, gdy do współpracy powraca główny bohater tego zapachu – Mariano Di Vaio.

Na potrzeby kampanii Di Vaio przenosi się do willi z końca 500 roku. Influencer, który przykuwa uwagę obiektywu, reprezentuje K by Dolce & Gabbana celebrując najbardziej symboliczne momenty w życiu mężczyzny, który czerpie przyjemność z dbania o siebie.

K by Dolce & Gabbana

Według włoskiego domu mody K by Dolce & Gabbana to aromatyczny zapach, który uosabia esencję mężczyzny. Ta idea oznacza, że ​​jest królem swojej codziennej egzystencji. Wybiera swoją drogę, stawiając rodzinę i bliskich na pierwszym miejscu w swoim życiu. Jednocześnie Dolce & Gabbana wyjaśnia, że ​​bez zbędnego wysiłku jest czarujący i nie boi się pokazywać swojej dynamicznej energii, szanując tradycję, jednocześnie będącym otwartym na nowoczesność.

K by Dolce & Gabbana

W przypadku zapachu K by Dolce & Gabbana zaczyna się on od wybuchu cytrusowych nut, w tym musującej czerwonej pomarańczy i sycylijskiej cytryny, połączonych z jagodami jałowca. Serce zapachu skrywa aromaty szałwii muszkatołowej z akcentami bursztynu oraz geranium, lawendy i pikantnego ziela angielskiego. Jego baza składa się z drzewa cedrowego, wetywerii i paczuli, które nadają mu magnetyczną obecność.

K by Dolce & Gabbana

K by Dolce & Gabbana

K by Dolce & Gabbana

K by Dolce & Gabbana: Kampania

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.