Mango Man wypuszcza kampanię wiosna-lato 2022 z piłkarzem Antoinem Griezmannem

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Francuski piłkarz Antoine Griezmann został twarzą najnowszej kolekcji wiosna-lato 2022 marki Mango Man

Griezmann jest znany jako najlepszy strzelec w Pucharze Świata 2018 i Lidze Narodów UEFA w 2021 roku. Jest godny podziwu ze względu na swoje wartości i wyluzowany, klasyczny styl. Oprócz pełnienia funkcji ambasadora marki Mango, Griezmann uosabia wysiłki firmy mające na celu odświeżenie tradycyjnej odzieży męskiej z odpowiednim dotykiem nowoczesności, zgodnie z najnowszymi trendami.

Antoine Griezmann Closeup Mango Campaign 2022

KAMPANIA MANGO MAN WIOSNA/LATO 2022

Antoine Griezmann jest samotną gwiazdą wiosenno-letniej kampanii Mango Mana 2022. Gwiazda sportu współpracuje z fotografem Ronanem Gallagherem. Griezmann to wizja w najnowszych must-have Mango i powiedzmy sobie szczerze, wygląda oszałamiająco. Kilka najnowszych trendów tej marki, takich jak proste spodnie z popeliny i lnu oraz bardziej swobodne podejście do dwurzędowego garnituru, dzieli scenę z piłkarzem jako główną atrakcję.

Antoine Griezmann Siedzący Mango Kampania 2022

„To dla mnie prawdziwy zaszczyt móc współpracować z marką taką jak Mango, z którą mam tak wiele wspólnego” – mówi Antoine Griezmann. „Styl kolekcji jest bardzo nowoczesny i zawierają niezwykle wszechstronne i łatwe do noszenia elementy, które dostosowują się do stylu każdej osoby”. 31-letni sportowiec dodaje: „Wierzę, że bardzo łączę się ze śródziemnomorskim duchem marki i jej wartościami. To był naprawdę fajny projekt, zespół upewnił się, że wszystko poszło gładko i jestem dumny z wyników.”

Antoine Griezmann Portretowa Kampania Mango 2022

Diego Sebastian , dyrektor ds. komunikacji, wizerunku marki i obsługi klienta  w Mango, mówi, że współpraca z Griezmannem jest „o krok dalej w zaangażowaniu Mango we wzmacnianie jej pozycji poprzez kojarzenie marki z kluczowymi postaciami ze świata mody, kultury i sportu”. Sebastian kontynuuje: „Mango stale poszukuje profili zgodnych z jej wartościami, wcześniej w swoich kampaniach gościli wielkie talenty, takie jak Gerarda Piqué , Zinedine Zidane , Adriena Brodyego i Andrésa Velencoso .

Antoine Griezmann Kampanii Mango Trampki Garniturowe 2022

Zrelaksowana pewność siebie motywem najnowszej kolekcji Mango

Antoine Griezmann Sesja zdjęciowa Kampania Mango 2022

Antoine Griezmann Blue Eyes Kampania Mango 2022

Antoine Griezmann koszula z krótkim rękawem Print Mango kampania 2022

Antoine Griezmann Garnitur T-shirt Mango Campaign 2022

Antoine Griezmann Piłkarz kampanii Mango 2022

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.