Maneskin w najnowszej kampanii GUCCI. Idziemy w Vintage z nutą perwersji!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Maneskin, włoski zespół rockowy, który szturmem wygrał tegoroczną wersję Eurowizji, jeszcze bardziej umacnia swoją pozycję, dzięki nowej kampanii Gucci. Długo wyczekiwana kolekcja Gucci Aria wreszcie ujrzała światło dzienne.

Współpraca między Gucci i Måneskinem to rock’n’rollowe widowisko stworzone w niebie. Zamiłowanie kultowej luksusowej marki do stylu vintage, skórzanych uprzęży i ​​rockowego charakteru pasuje do zespołu jak para czerwonych skórzanych rękawiczek, które Mick Jagger miałby na sobie podczas trasy Stones w 1975 roku.

Maneskin Gucci
fot. Gucci

Gucci ubrał Måneskin do ich najnowszego teledysku do przeboju „I Wanna Be Your Slave”. To pierwszy oryginalny utwór w języku angielskim, który wywindował ich do statusu supergwiazdy. Kostiumy w kwiaty, różowe sukienki z tafty, uprzęże, czarna koronkowa bielizna i skórzana kurtka z napisem „Puppet”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gucci Official (@gucci)

Brokat, haft, pióra, skóra i zamsz, nie brakuje przyciągających wzrok, połyskujących tekstur gotowych inspirować nasze nowe jesienno-zimowe szafy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Måneskin (@maneskinofficial)

Wraz z odrodzeniem ABBY w tym miesiącu, Harry Styles rozpoczyna w sobotę swoją „Love On Tour” w Las Vegas, a Måneskin nieustannie wspina się na listy przebojów, Glam Rock powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek. Minimalizm jest martwy — chcemy ekstrawagancji i chcemy jej teraz.

1 komentarz
  1. bass japanese type beats mówi

    bass japanese type beats

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.