Maneskin i Doda w duecie?

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

0

Zespół rockowy Maneskin, który wygrał tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji pojawił się także na Polsat SuperHit Festiwal. Poznali grono polskich gwiazd, m.in. Dodę. Ich wspólne zdjęcie na Instagramie zaczęło falę spekulacji na temat ich przyszłego duetu.

Występ Maneskin na polskiej scenie wywołał wiele emocji wśród fanów. Wykonując swój światowy hit „I Wanna Be Your Slave” na polsatowskim festiwalu, koledzy z zespołu Damiano David i Thomas Raggi postanowili zakończyć ten numer pocałunkiem, ale to nie koniec atrakcji. Wizyta w Sopocie była dla członków zespołu okazją do zapoznania się z polskimi gwiazdami. I tak też się stało. W mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie z Dodą. Artystka zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia zespołem, pod którymi momentalnie w komentarzach pojawiły się prośby o wspólną piosenkę lub chociaż występ.

 

Duet Maneskin i Dody?

Maneskin i Doda w jednym numerze to z pewnością byłby duży zwrot dla polskiej popkultury. Doda nie raz udowodniła, że świetnie sprawdza się w rockowych klimatach. Musimy Was jednak rozczarować – niestety, to jedynie marzenia fanów. Jak dotąd nie pojawiły się żadne informacje na temat współpracy Dody z zespołem Maneskin.

Maneskin - Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie
Fot. AKPA

Maneskin – kim są

Historia zespołu Maneskin rozpoczęła się w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista: Damiano David, gitarzyści: Victoria De Angelis i Thomas Raggi oraz perkusista: Ethan Torchio. Szerszej publice dali się poznać rok później we włoskim X Factorze, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najbardziej znane hity to: to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L’altra dimensione i Vent’anni.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.