Majowe premiery na Netflix, nie możesz ich przegapić

Ten artykuł przeczytasz w 3 min

Maj to miesiąc wysokich temperatur. Netflix nie pozostaje w tyle i podgrzewa atmosferę swoimi najnowszymi produkcjami. Czego możemy się spodziewać?

Czego możemy się spodziewać w maju 2022 na Netflix? Jak zawsze szykuje się sporo ciekawych produkcji, m.in. premiera czwartego sezonu Stranger Things, a także kolejnej odsłony serialu Kto zabił Sarę? oraz trzeciej części antologii Miłość, śmierć i roboty. Co jeszcze? Sprawdźcie najciekawsze majowe premiery na Netflix.

STRANGER THINGS
Sezon 4: Część 1

W czasie wiosennych ferii nad Hawkins znów nadciąga mrok, wywołując nowe zagrożenia, niepokojące wspomnienia i widmo wojny.

Data premiery: 27.05.2022

PRACUJĄCE MAMY
Sezon 6

Równowaga pomiędzy pracą a życiem osobistym? Ktoś o czymś takim słyszał? Kate, Anne, Jenny, Sloane i Val odbijają nadgodziny, walcząc z problemami w pracy i w domu.

Data premiery: 10.05.2022

The Hilarious and the Heart-Wrenching in “Workin' Moms” | by Cristina Escobar | LatinaMedia.Co | Medium

CLARK 

Historia Clarka Olofssona, od którego zbrodni pochodzi nazwa „syndromu sztokholmskiego”. Film oparty na prawdzie i kłamstwach tego kontrowersyjnego przestępcy.

Data premiery: 05.05.2022

KTO ZABIŁ SARĘ?
Sezon 3

Podczas gdy wrogowie stają się sprzymierzeńcami, a skrywana prawda wychodzi na jaw, w finalnym sezonie Álex nie spocznie, aż rozwiąże nową zagadkę – co stało się z Sarą?

Data premiery: 18.05.2022

Kto zabił Sarę? – sezon 3. Czy tym razem poznamy zakończenie historii? – Geex

MIŁOŚĆ, ŚMIERĆ I ROBOTY
Część 3

Niesamowite światy budzące pełen niepokoju zachwyt i pogmatwane fabuły już wkrótce w trzeciej części nagrodzonej Emmy animowanej antologii Tima Millera i Davida Finchera.

Data premiery: 20.05.2022

Netflix – Najlepsze filmy Science-Fiction

O czym opowie 3. sezon serialu „Miłość, śmierć i roboty”? Pradawne zło i komediowa apokalipsa - Filmozercy.com

NASZ OJCIEC

Gdy dzięki testowi DNA pewna kobieta odkrywa swoje liczne rodzeństwo, ujawnia spisek, w który zamieszani są dawcy nasienia i lekarz zajmujący się leczeniem bezpłodności.

Data premiery: 20.05.2022

NIEOBLICZALNI 2

Zmuszeni do ponownej współpracy po dziesięciu latach dwaj kompletnie różni policjanci badają sprawę morderstwa w podzielonym francuskim miasteczku, w którym czai się dużo poważniejszy spisek.

Data premiery: 06.05.2022

Nieobliczalni 2 | Oficjalna witryna Netflix

NOWY EDEN

Grupa młodych ludzi udaje się na imprezę na odludną, rajską wyspę. Niestety na miejscu okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak się wydawało.

Data premiery: 06.05.2022

PENTAWERAT

Tajne stowarzyszenie, które od wieków steruje światem z tylnego siedzenia, musi poradzić sobie z wewnętrznym zagrożeniem. Czy pomoże mu w tym kanadyjski reporter?

Data premiery: 05.05.2022

Jak zostać gwiazdą porno?

POWRÓT DO LICEUM

Po pechowym występie cheerleaderka zapada w śpiączkę na dwie dekady. Teraz ma 37 lat, właśnie się obudziła i jest gotowa, aby spełnić swoje marzenie – zostać królową balu.

Data premiery: 13.05.2022

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.