„Lodzik” może być cudowny – czy dla każdej ze stron?

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Seks oralny z twojego punktu widzenia, może być cudowny i jest pożądany przez większość mężczyzn. Jako odbiorca możesz usiąść i się zrelaksować. Jednak, czy to wszystko z drugiej strony jest również takie proste i przyjemne?

Dzięki tej czynności nie ma szans na ciążę i – bądźmy szczerzy – nic nie jest tak przyjemne, jak ciepłe i mokre usta wokół twojego penisa. Jednak czy zastanawiałeś się kiedyś, czy twoja druga połówka lubi robić loda tak samo, jak ty go otrzymywać?

Der ultimative Blowjob – aus Männersicht | COSMOPOLITAN

Fellatio (zdecydowanie lepsza nazwa na robienie loda) ma miejsce tak długo, jak długo istnieje ludzkość. W rzeczywistości wzmianki o tym pojawiają się już w okresie imperium Rzymskiego i starożytnego Egiptu. Wątpliwe jest, aby ludzie kontynuowali wykonywanie tego czynu przez całe wieki, gdyby naprawdę nim gardzili.

Na świecie są dwa typy ludzi, tacy, którzy uwielbiają pochłaniać się czynności robienia loda oraz drudzy, którzy są tego zupełną odwrotnością. Istnieje wiele uzasadnionych powodów, dla których seks oralny może być równie przyjemny dla dawcy, jak i dla odbiorcy. Pamiętaj jednak, że jeśli twoja partnerka nie jest fanką seksu oralnego, musisz to uszanować. Ale…, jeśli wydaje się na to otwarta, eksperci twierdzą, że istnieje wiele sposobów na sprawienie, by robienie loda było jeszcze przyjemniejsze.

Mój partner jest nosicielem wirusa HIV, jak się chronić?

Oto kilka polecanych przez ekspertów wskazówek, które sprawią, że kolejne doświadczenie z obciąganiem będzie przyjemniejsze dla obu stron:

Spraw, aby warunki były bardziej komfortowe

Robienie loda może być ciężką pracą. W zależności od tego, w jakiej pozycji znajduje się kobieta, jej szczęka może się zmęczyć, może odczuwać nacisk na kolana, a plecy mogą zacząć boleć. Zapewne chcesz, aby jej uwaga skupiła się na twoim penisie, a nie na jej obolałych kolanach lub kończynach, która straciła czucie.

Dlatego zalecamy zapytać, co jest dla niej najlepsze. Czy chce mieć poduszkę pod kolanami dla wsparcia? Czy jest to dla niej mniej obciążające fizycznie, gdy stoisz lub siadasz na krześle? Takie dostosowanie jest korzystne dla obu stron. Im lepszy zapewnisz jej komfort, tym przyjemniejsze będzie to doświadczenie dla was obojga. Dlaczego? Ponieważ będzie bardziej skłonna zostać tam dłużej.

Steak & Blow Job Day is March 14 - Here's What the Holiday is About

Dawaj dużo pozytywnego feedbacku

Kiedy ktoś cię dopinguje lub mówi, jak świetną robotę wykonujesz, czujesz się dobrze. Co więcej, sprawia to, że ​​chcesz dalej robić, cokolwiek to jest. Panowie, robienie loda nie jest wyjątkiem.

Nie wstrzymuj oddechu ani nie tłum dźwięków. Jęki, stękanie, głębsze oddechy, wicie się, uśmiechy i wylewne słowne uznania mogą być podniecające dla wielu osób. Niektórym kobietom może się spodobać stwierdzenie: „mój kutas ma się tak dobrze w twoich ustach” lub „wyglądasz tak seksownie, kiedy ssiesz mojego penisa”. Oczywiście sprośna gadka nie jest dedykowana dla każdego. Dlatego dobrze jest zapytać swoją partnerkę, co o tym myśli, zanim wyrzucisz z siebie kilka wulgarnych słów.

Postaw na higienę i pielęgnację

Słuchaj, nie mówimy, że twoje jądra muszą być łyse, a twoje klejnoty i ich okolice wydepilowane. Zresztą nie każdej kobiecie się to podoba. Ponownie, najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co lubi, jest po prostu zapytać. Czy woli, gdy jesteś gładko ogolony, czy wolałaby widzieć cię starannie przystrzyżonego? Większość kobiet docenia fakt, kiedy włożyłeś chociaż trochę wysiłku w utrzymanie swojej pielęgnacji. Tona kłujących włosów ocierających się o jej twarz lub, co gorsza, wplątujących się w zęby może zdecydowanie zabić atmosferę, a co gorsza pogrzebać szansę na kolejne razy.

Zdecydowanie dobrym pomysłem jest umycie swoich klejnotów krótko przed seksem oralnym, zwłaszcza jeśli niedawno się spociłeś. Nie ma chyba nic gorszego dla osoby robiącej oral niż brudny/ śmierdzący penis w ustach. Kiedy nie możesz sobie pozwolić na szybki prysznic, w razie potrzeby możesz nawet użyć nawilżanych chusteczek, aby zachować świeżość.

6 sposobów na uniknięcie przedwczesnego wytrysku

Zawsze pytaj, gdzie powinieneś skończyć

Jeśli masz szczęście i otrzymasz niesamowitego loda, możesz przynajmniej ją uprzejmie zapytać, gdzie możesz skończyć. To jest po prostu okazanie szacunku. Możesz być zaskoczony odpowiedzią, ale z pewnością nie chcesz jej zaskoczyć, kiedy eksplodujesz jej ustach. Niektóre kobiety mogą uznać to za seksowne, podczas gdy inne mogą wzdrygnąć się na samą myśl, a jeszcze inne zareagują na to z obrzydzeniem. Lepiej nie zgaduj, a dowiedz się z wyprzedzeniem, co preferuje twoja partnerka, zanim zbliżysz się do wielkiego finału.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.