Lil Nas X składa hołd filmowi Brokeback Mountain

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Lil Nas X nie zwalnia tempa i świętuje wydanie swojego długo oczekiwanego debiutanckiego albumu „Montero”. Z tej okazji wypuścił teledysk do  singla „That’s What I Want”. Zgodnie z oczekiwaniami jest cudownie tęczowy i zachwyca!

Teledysk wyreżyserowany przez Stillza pokazuje Nasa X (prawdziwe nazwisko Montero Hill) zakochującego się w innym mężczyźnie. Oboje uprawiają seks w szatni podczas meczu piłki nożnej, a następnie robią to samo w namiocie na kempingu, co jest  ukłonem w stronę Brokeback Mountain.

W nowym teledysku Lil Nas  X powraca do kowbojskich korzeni. Wszystko zaczęło się od singla „Old Town Road”, który został  wydany w 2018 roku, w hołdzie dla nagrodzonego Oscarem dramatu gejowskiego Brokeback Mountain. Po upojnym seksie pod prysznicem ze swoim kolegą z drużyny (Yai Arizą), widzimy X podczas śpiewania romantycznych serenad przy ognisku. Oboje na nowo zbliżają się do siebie w słabo oświetlonym namiocie. Cudowne chwile trwają, zanim świat X zawali się, gdy dowie się, że miłość jego życia ma w domu żonę i dziecko.

Cały teledysk jest doskonałym, nowoczesnym odtworzeniem klasyki kina, filmu Brokeback Mountain, w którym wystąpili Jake Gyllenhaal i Heath Ledger. Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby aktorstwo było ukrytym talentem X!

 

Obejrzyj teledysk do „That’s What I Want” poniżej:

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.