Lady Gaga odtwarza viralowy taniec „Wednesday”

Ten artykuł przeczytasz w mniej niż minutę

Lady Gaga odtworzyła viralowy taniec Jenny Ortegi z serialu „Wednesday”, aby dołączyć do szaleństwa w mediach społecznościowych.

Wednesday„, to nowa produkcja Netfliksa opowiadająca o tytułowej członkini rodziny Addamsów. Serial wyreżyserowany przez Tima Burtona zadebiutował na platformie niecałe 3 tygodnie temu i do dziś bije rekordy oglądalności. Co ciekawe serial pobił rekord oglądalności, który do niedawna należał do „Stranger Things 4” (335 mln godzin).

Najlepszym dowodem na to, że ludzie oszaleli na punkcie Wednesday, jest odtwarzanie przez nich słynnej sceny tańca głównej bohaterki.  Zrobiło to już tysiące internautów. Ten trend nie omieszkał przyciągnąć również celebrytów. Niedawno dołączyła do niego gwiazda muzyki pop. 

Lady Gaga wykorzystała trend TikToka i sama dołączyła do viralowego ciągu. Na nagraniu samodzielnie przygotowuje swój makijaż i stylizację, by po chwili odtwarzać ruchy taneczne Jenny Ortegi. Klip podpisała słowami „Krwawa środa” [ang. Bloody Wednesday].

@ladygaga

BLOODY WEDNESDAY #fyp

♬ original sound – heyy

Chociaż utwór „Bloody Mary” nie został użyty w scenie serialu, odtwarzalność utworu z albumu Born This Way na Spotify wzrosła po opublikowania klipu przez Lady Gagę na TikToku.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.