Lady Gaga i Adam Driver w nachodzącym kinowym hicie „House of Gucci”

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

2

Lady Gaga wraca na duży ekran. Po nominowanym do Oscara występie w filmie Bradleya Coopera Narodziny gwiazdy, piosenkarka i aktorka występuje teraz u boku Adama Drivera i obsady z House of Gucci, która skupia się na jednej z najsłynniejszych rodzin.

 

Film wyreżyserowany przez Ridleya Scotta skupia się na morderstwie wnuka projektanta mody Guccio Gucci, Maurizia Gucci. Oto, co wiemy do tej pory o nadchodzącym filmie.

Oficjalny zwiastun pokazuje z całą mocą włoski akcent Lady Gagi

Pierwszy zwiastun House of Gucci pokazuje cały blichtr, przepych i dramat, które z pewnością zapewni nadchodzący film Ridleya Scotta. Lady Gaga kradnie show w hollywoodzkim filmie wagi ciężkiej, wnosząc nieśmiałą i przebiegłą postawę do postaci Patrizii Reggiani. Obejrzyj oficjalny zwiastun powyższego filmu.

House of Gucci: Kiedy premiera?

Wypatruj w listopadzie wielkiego powrotu Gagi do filmu. Gwiazda udostępniła oficjalny plakat produkcji na Instagramie, przedstawiający ją w kostiumie, ubraną w efektowny, całkowicie czarny strój, siatkowy welon i głęboką czerwoną szminkę. Premiera filmu zaplanowana jest na 24 listopada 2021 r.

House of Gucci lady gaga dom gucci
MGM

Wydano też plakat z Adamem Driverem.

House of Gucci
MGM

Lady Gaga zagra byłą żonę Maurizio Gucciego

Gaga odtwarza rolę Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizia, która planowała zabić swojego męża i jednocześnie wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci . Była za kratkami przez 18 lat, zanim została zwolniona w 2016 roku.

House of Gucci Maurizio Gucci
Maurizio Gucci 1981 r. / fot. GETTY IMAGES

Gaga występuje u boku Adama Drivera

Kiedy Lady Gaga udostępniła zdjęcie z planu House of Gucci przedstawiające ją i Adama Drivera , Internet, co zrozumiałe, oszalał. Od jego swetra z warkoczowej dzianiny po ciężki biżuteryjny wygląd inspirowany latami 80., zainteresowanie filmem natychmiast poszybowało w górę. Nawiasem mówiąc, Driver gra w filmie Maurizio, u boku Patrizii Gagi.

Nigdy nie było lepszego duetu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

W obsadzie znalazły się kolejne hollywoodzkie gwiazdy wagi ciężkiej

Jakby Gaga i Driver nie byli wystarczającym kompromisem, House of Gucci zawiera kilka znanych gwiazd, w tym Ala Pacino, Jareda Leto i Jeremy’ego Ironsa. Jack Huston, Reeve Carney, Camille Cottin, Eva Moore, Youssef Kerkour i Florence Andrews dopełniają tę listę.

 

Udało nam się dotrzeć do kilku zdjęć wykonanych przez Paparazzi

House of Gucci

House of Gucci

House of Gucci

strzelanie do „domu gucci” w Mediolanie

House of Gucci

2 Komentarze
  1. Michał mówi

    Już nie mogę się doczekać

  2. Cris mówi

    Wow! to może być prawdziwy hit kina! Czekam niecierpliwie!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.