Lady Gaga i Adam Driver w nachodzącym kinowym hicie „House of Gucci”

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

3

Lady Gaga wraca na duży ekran. Po nominowanym do Oscara występie w filmie Bradleya Coopera Narodziny gwiazdy, piosenkarka i aktorka występuje teraz u boku Adama Drivera i obsady z House of Gucci, która skupia się na jednej z najsłynniejszych rodzin.

 

Film wyreżyserowany przez Ridleya Scotta skupia się na morderstwie wnuka projektanta mody Guccio Gucci, Maurizia Gucci. Oto, co wiemy do tej pory o nadchodzącym filmie.

Oficjalny zwiastun pokazuje z całą mocą włoski akcent Lady Gagi

Pierwszy zwiastun House of Gucci pokazuje cały blichtr, przepych i dramat, które z pewnością zapewni nadchodzący film Ridleya Scotta. Lady Gaga kradnie show w hollywoodzkim filmie wagi ciężkiej, wnosząc nieśmiałą i przebiegłą postawę do postaci Patrizii Reggiani. Obejrzyj oficjalny zwiastun powyższego filmu.

House of Gucci: Kiedy premiera?

Wypatruj w listopadzie wielkiego powrotu Gagi do filmu. Gwiazda udostępniła oficjalny plakat produkcji na Instagramie, przedstawiający ją w kostiumie, ubraną w efektowny, całkowicie czarny strój, siatkowy welon i głęboką czerwoną szminkę. Premiera filmu zaplanowana jest na 24 listopada 2021 r.

House of Gucci lady gaga dom gucci
MGM

Wydano też plakat z Adamem Driverem.

House of Gucci
MGM

Lady Gaga zagra byłą żonę Maurizio Gucciego

Gaga odtwarza rolę Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizia, która planowała zabić swojego męża i jednocześnie wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci . Była za kratkami przez 18 lat, zanim została zwolniona w 2016 roku.

House of Gucci Maurizio Gucci
Maurizio Gucci 1981 r. / fot. GETTY IMAGES

Gaga występuje u boku Adama Drivera

Kiedy Lady Gaga udostępniła zdjęcie z planu House of Gucci przedstawiające ją i Adama Drivera , Internet, co zrozumiałe, oszalał. Od jego swetra z warkoczowej dzianiny po ciężki biżuteryjny wygląd inspirowany latami 80., zainteresowanie filmem natychmiast poszybowało w górę. Nawiasem mówiąc, Driver gra w filmie Maurizio, u boku Patrizii Gagi.

Nigdy nie było lepszego duetu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

W obsadzie znalazły się kolejne hollywoodzkie gwiazdy wagi ciężkiej

Jakby Gaga i Driver nie byli wystarczającym kompromisem, House of Gucci zawiera kilka znanych gwiazd, w tym Ala Pacino, Jareda Leto i Jeremy’ego Ironsa. Jack Huston, Reeve Carney, Camille Cottin, Eva Moore, Youssef Kerkour i Florence Andrews dopełniają tę listę.

 

Udało nam się dotrzeć do kilku zdjęć wykonanych przez Paparazzi

House of Gucci

House of Gucci

House of Gucci

strzelanie do „domu gucci” w Mediolanie

House of Gucci

3 Komentarze
  1. Michał mówi

    Już nie mogę się doczekać

  2. Cris mówi

    Wow! to może być prawdziwy hit kina! Czekam niecierpliwie!

  3. cafe music mówi

    cafe music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.