„Kruk” powraca z nowym sezonem! Sprawdź gdzie oglądać

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

1

KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI to drugi sezon podlaskiej historii walczącego z wewnętrznymi demonami komisarza policji. W nowej serii, oprócz znanych już postaci, pojawią się nowi, wyraziści bohaterowie, których losy na różne sposoby splatają się z historią tytułowego Kruka.  

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie.

KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI

Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Adam porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory sam prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.

KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI

„Moja postać Justyna jest policjantką. Jest nieprzejednana, nieprzemakalna. Nie wiesz co tam się w środku dzieje, nie dokopiesz się, o co tej dziewczynie naprawdę chodzi. Kruk jest mężczyzną, który przykuwa jej uwagę. Justyna ma totalną fazę na sprawczość, a on jest bardzo sprawczy – wydaje się po prostu być dobry we wszystkim. Ma coś, czego moja bohaterka bardzo pragnie”

– opowiada o swojej postaci Magdalena Koleśnik.

Jednocześnie nękające Kruka niekontrolowane problemy z agresją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Komisarz drży o dobro swojej rodziny. Desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Równolegle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wpada na trop mafijnych powiązań.

KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI – Gdzie oglądać?

Od 9 lipca serial dostępny jest w serwisie CANAL+ online na canalplus.com oraz na kanale CANAL+ PREMIUM dostępnym przez satelitę i sieci kablowe.

 

źródło: CANAL+

1 komentarz
  1. Binance mówi

    Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://accounts.binance.com/uk-UA/register-person?ref=W0BCQMF1

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.