Kristen Stewart jako księżna Diana. Mamy pierwszy zwiastun!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Królewscy entuzjaści, posłuchajcie. Kristen Stewart ma zagrać Księżną Dianę w „Spencer”, nowym filmie o zmarłej księżnej Walii, którego akcja rozgrywa się wokół trzech dni w latach 90-tych.

Oto wszystko, co do tej pory wiemy o tym głośnym dramacie, którego tytuł bierze się od panieńskiego nazwiska Diany i który zostanie wyreżyserowany przez Jackie’s. Pablo Larraín.

Kristen Stewart wystąpi w roli księżniczki ludu.

31-letnia amerykańska aktorka, najbardziej znana z głównej roli w Sadze Zmierzch, gra jedną z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych postaci rodziny królewskiej. 

Jednak granie księżnej Diany nie obywa się bez wyzwań. Po pierwsze, akcent.

 

„Jej akcent jest onieśmielający jak diabli. Ludzie znają ten głos i jest tak wyraźny i szczególny” – zauważyła aktorka. „Pracuję nad tym i wraz ze swoim trenerem dialektu”.

Kristen Stewart
NEON

Pojawił się pierwszy plakat

Neon, firma produkująca film, opublikowała na swoich mediach pierwszy post z plakatem filmu. Na zdjęciu Stewart, ubrana jak Diana w haftowaną białą suknię, wydaje się, że płacze, osłaniając twarz przed kamerą.

 

Spencer – kiedy premiera?

Film będzie miał premierę na Festiwalu Filmowym w Wenecji, który rozpocznie się 1 września. Jeśli chodzi o szerszą publiczność, Spencer trafi do kin 5 listopada 2021 roku.

Spencer – zobacz zwiastun:

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.