Kradzież w Muzeum Narodowym w Krakowie, Lupin odwiedził miasto królów

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Od kilku dni na Netflix można oglądać 2. sezon „Lupina”. Jednak warto wiedzieć, że paryski złodziejaszek grasuje po Krakowie – co się wydarzyło w Muzeum Narodowym? Sprawdźcie sami!

Na gmachu Muzeum Narodowego przy Alei Trzech Wieszczów zawisł ogromny baner z reprodukcją najsłynniejszego eksponatu krakowskiego muzeum – „Damy z gronostajem” Leonarda da Vinci. Co ciekawe.. dama została pozbawiona naszyjnika. 
„Kto się na to połasił?” – pyta na swoim koncie na Twitterze Muzeum Narodowe w Krakowie

Marketingowy majstersztyk

Nikomu nie trzeba przypominać, że Netflix jest mistrzem marketingu. Jedynym z głębiej zapadającym w pamięć działań, był krótki spot reklamujący serial„Orange is new black”, w którym wzięła udział sama Magda Gessler.

„Lupin jest Twoim fanem Madame”

Pierwsza część „Lupina” miała swoją premierę w styczniu, serial stał się tak popularny, że w ostatni piątek odbyła się premiera jego drugiego sezonu.

„Lupin” opowiada Assane Diopie, zainspirowanym popularną serią książek o Arseniuszu Lupinie, dżentelmenie-włamywaczu.. Obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która lata temu wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu. Ten zmarł, kiedy został oskarżony o zbrodnię, której nie dokonał.

W rolach głównych w serialu występują: Omar Sy, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme i Vincent Londez.

Oglądnijcie zwiastun drugiej części serialu „Lupin”:

1 komentarz
  1. Nashville Homes for Sale

    … [Trackback]

    […] Find More Information here to that Topic: mensider.com/kradziez-w-muzeum-narodowym-w-krakowie/ […]

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.