Kluczowe wskazówki jak zrobić dobre zdjęcie penisa

Ten poradnik przeczytasz w 2 min

Zrobienie dobrego zdjęcia penisa może być stresującym wyzwaniem. Wysłanie komuś zdjęcia swojego interesu wymaga oczywiście odrobiny odwagi i zawsze istnieje ryzyko, że zostanie to źle odebrane.

A jeśli nie będzie pod wrażeniem? Albo co gorsza, co jeśli się roześmieje i pokaże zdjęcia swoim przyjaciołom? Kluczem do uniknięcia tych przerażających scenariuszy jest oczywiście zastanowienie się nad tym, jak zrobić dobre zdjęcia penisa i kiedy będzie odpowiedni czas na jego wysłanie.

Zakar Bengkok - Jaga-Jaga, Ia Mungkin Tanda Penyakit Kanser Ini!

O czym musisz koniecznie pamiętać? Wysyłanie nieproszonych nagich zdjęć można uznać za formę molestowania seksualnego, które jest karane. Pomijając kwestie prawne, badanie z 2020 roku wykazało, że połowa kobiet twierdzi, że czuje się lekceważona lub obrzydzona, gdy otrzymuje niechciane zdjęcia penisa. Cel niezupełnie został osiągnięty, prawda? Zakładając, że próbujesz kogoś podniecić – a nie urazić czy zniesmaczyć – eksperci twierdzą, że pierwszym krokiem powinno być uzyskanie zgody odbiorcy, że w ogóle chce zobaczyć twój interes.

Wbrew powszechnemu przekonaniu widok penisa może być podniecający — ale tylko wtedy, gdy jest dobrze sfotografowany. Mając to na uwadze, poznaj kilka kluczowych wskazówek, o których należy pamiętać, gdy wyciągasz aparat i… no wiesz.

9 aplikacji randkowych, dzięki którym od razu przejdziesz do sedna

Subtelność jest niedoceniana

Nagłe wysłanie komuś zdjęcia twojego wściekłego wzwodu jest ryzykownym posunięciem. Dlatego sugerujemy robienie sobie zdjęć w różnych stanach podniecenia – a nie w jego i twoim kulminacyjnym punkcie. Potraktuj to jak opowieść, zainteresuj drugą stronę i również wprowadź ją w stan podniecenia.

Przykładowo możesz trochę rozgrzać odbiorcę, wysyłając zdjęcie swojej wypukłości przez spodnie lub bieliznę, zanim pochwalisz się całym towarem. Czasami takie podejście do sprawy jest o wiele lepsze. Jest to nie tylko mniej ryzykowne, ale także pozostawia miejsce na pobudzenie wyobraźni odbiorcy.

Nie dołączaj swojej twarzy

Pamiętaj: nie ma twarzy, nie ma sprawy. To chroni cię przed ewentualnym zakłopotaniem, jeśli zdjęcie wycieknie do sieci. Nie wspominając już o tym, że istnieje spora szansa, że ​​osoba po drugiej stronie telefonu pokaże twoje zdjęcia swoim znajomym. Nie powinni, ale takie sytuacje się zdarzają.

8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o seksie analnym

Nie pokazuj tylko swojego penisa

Zdjęcie penisa wymaga kontekstu. Pokaż również swój brzuch, klatę i ewentualnie tyłek, który czasami działa wyjątkowo podniecająco na kobiety. Zasadniczo, zgodnie ze słowami piosenki zespołu Feel: „Pokaż, na co cię stać”. Może to również pomóc odbiorcy  w określeniu, jak duży jest twój interes. Możesz pomyśleć, że lepiej jest sprawić wrażenie, że twój penis jest ogromny. Jednak jeśli to zrobisz, a tak naprawdę jest on przeciętny lub nawet mniejszy, na spotkaniu rozczarowanie może być po więcej niż jednej stronie. Nie ma nic złego w posiadaniu penisa po mniejszej stronie mocy — po prostu nikt nie docenia fałszywych reklam.

Tylko od Ciebie zależy, czy pokażesz wyrzeźbioną klatkę, czy umięśnione udo, ale w ten sposób dasz odbiorcy coś innego niż tylko swojego penisa, co pozwoli dłużej utrzymać jego uwagę na Twoich zdjęciach.

Jaki jest średni rozmiar penisa?

Nie rób zdjęć w łazience

Po pierwsze, oświetlenie w łazience rzadko jest romantyczne — często jest za ostre lub wręcz przeciwnie, przyćmione i żółtawe. Po drugie, toalety nie podniecają. Postaraj znaleźć się bardziej twórcze miejsce, które przy okazji zachęci odbiorcę to skorzystania z oferty.

Zrób lekki porządek z interesem

Nie żyjemy w latach 80. — krzaki nie są modne. Uporządkuj ogródek. Nie musisz golić interesu do zera, wystarczy delikatne przycięcie. Poświęć na to trochę czasu, a efekty mogą być zaskakująco dobre. 

Będąc już przy porządkach — jeśli trzymasz małego w dłoni, warto upewnić się, że twoje paznokcie wyglądają na czyste. Jeśli są długie i brudne, twój odbiorca może uznać to za zły znak. Mówiąc wprost pomyśli, że jesteś fleją.

Jak golić włosy łonowe – kilka prostych porad

Posprzątaj swoją sypialnię

Żaden partner/ partnerka nie będzie w stanie skupić się na twoim penisie, gdy w tle widnieją stosy brudnych ubrań, bielizny, skarpet, śmieci lub gdy widzi twoją brudną, poplamioną pościel. Nawet jeśli zainteresujesz kogoś swoim wspaniałym sprzętem, to czy ostatecznie ktoś nie pomyśli: „Nigdy nie chciałbym uprawiać seksu w tym łóżku”?

Ponieważ nie jest to klimat, na którym tobie zależy, poświęć pięć minut na sprzątanie. Zaufaj nam, wcześniejsze szybkie ogarnianie burdelu jest tego warte!

Rozważ czas wysłania zdjęcia

Wysłanie zdjęcia penisa w nieodpowiednim momencie może być żenujące dla wszystkich. Załóżmy, że osoba, której chcesz wysłać fotkę, jest w trakcie spotkania służbowego, podczas którego jej telefon jest podłączony do ekranu. Mało prawdopodobna sytuacja, ale byłoby to absolutnie przerażające, gdybyś wtedy wysłał zdjęcie. Jeśli nie masz pewności, co planuje twój partner, wyślij prostego SMS-a „Hej, jesteś zajęta/y? Chcę ci coś pokazać ;)”, żeby sprawdzić, czy to dobry moment.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.