Klub fitness grozi cofnięciem karnetów za seks w męskiej szatni

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Jak donoszą amerykańskie media, członkowie klubu sportowego LA Crunch Fitness otrzymali wiadomość od kierownictwa klubu, z prośbą o odpowiednie zachowanie i powstrzymywanie się od seksu na terenie obiektu.

Oddział sieci siłowni i fitness WeHo Crunch Fitness w Sunset w West Hollywood grzecznie, ale stanowczo wzywa swoich członków, aby przestali pieprzyć się w męskiej szatni, donosi The Sword. „Użytkownik Twittera @rossifer (znany również jako model OnlyFans Rated R Ross) we wtorek pokazał na Twitterze zdjęcie nowego ogłoszenia o siłowni z podpisem, na którym widnieje surowe i wyraźne ostrzeżenie.

„Proszę NIE Uprawiać seksu w męskiej szatni!”. „Możesz uprawiać seks dosłownie gdziekolwiek indziej, tylko nie w Crunch Fitness. W przeciwnym razie Twoje członkostwo zostanie natychmiast cofnięte. Proszę, zachowaj to miejsce bezpziecznym dla wszystkich Cruncherów”.

 

1 komentarz
  1. sign up for binance mówi

    Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://accounts.binance.com/en/register?ref=V3MG69RO

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.