Kapitan Ameryka najseksowniejszym mężczyzną na świecie 2022 roku

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Amerykański Magazyn People jak co roku publikuje tytuł najseksowniejszego żyjącego mężczyzny na świecie. W tym roku ranking wygrał Chris Evans. 41-letni aktor znany jest przede wszystkim z roli Kapitana Ameryki z uniwersum Marvela. – Mama będzie przeszczęśliwa – skomentował gwiazdor. Internet szybko jednak stwierdził, że wygrał najnudniejszy z hollywoodzkich „Chrisów”. Chodzi oczywiście o równie popularnych i pożądanych panów jak: Chris Hemsworth, Chris Pine i Chris Pratt.

<a href="https://people.com/tag/chris-evans/" data-inlink="true">Chris Evans</a> Sexiest Man Alive 2022

Chrisa Evansa poza uniwersum Marvela można zobaczyć także w innych udanych produkcjach, m.in.: „Nie patrz w górę”, „Na noże”, „Zanim się rozstaniemy”, „Gray Man”, czy „Obdarowani”.

<a href="https://people.com/tag/chris-evans/" data-inlink="true">Chris Evans</a> Sexiest Man Alive 2022

Chris Evans stał się już piątym gwiazdorem Marvela z tym zaszczytnym tytułem przystojniaka roku. Wcześniej wyróżnienie powędrowało do Paula Rudda, Michaela B. Jordana, Idrisa Elby i Chrisa Hemswortha. Historia rankingu magazynu People ma już blisko 40 lat. W przeszłości tytuł trafił m.in. do Bradleya Coopera, Hugh Jackmana, Ryana Reynoldsa, Johna Legenda, Davida Beckhama, Channinga Tatuma, Matta Damona, czy George’a Clooneya. Wychodzi na to, że Chris dołączył do zacnego grona.

Daniel Craig reklamuje polską wódkę Belvedere

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.